Duszek latarenka DD67154 - Opis produktu

Duszek latarenka z serii Dumel Discovery Light to magiczna lampka nocna. Jest niezwykła, bo nocne światełko zmienia swoją intensywność w zależności od potrzeby! Ten wesoły duszek jest idalną świetlną zabawką zarówno dla niemowlęcia, jak i starszego dziecka. Dla malucha będzie kojącą lampką nocną, która stworzy miłą atmosferę podczas zasypiania zapewniając poczucie bezpieczeństwa i pomagając w wyciszeniu. Starsze dzieci będą mogły wykorzystać ją również jako przenośną lampkę - latarkę, gdy będą w nocy przemieszczać się po domu.

Lampka świeci w dwóch trybach:
lampka nocna - by ją uruchomić należy podnieść uchwyt do góry. Duszek będzie delikatnie rozświetlał pokój tworząc idealną atmosferę do snu,
latarenka - by ją uruchomić wystarczy podnieść duszka. Mocniejsze światło ułatwi dziecku przemieszczanie się po domu.

Cechy produktu:
- delikatnie rozświetla pokój nocą stwarzając niepowtarzalną atmosferę do wyciszenia przed snem,
- to produkt typu 2w1, jednocześnie pełni funkcję lampki nocnej i latarki,
- może stać samodzielnie na szafce nocnej,
- jako latarka pomaga odnaleźć drogę w ciemności,
- światełka led wyłączają się automatycznie po 15 minutach dla ekonomicznego działania,
- sympatyczny wzór przypadnie do gustu maluszkowi.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.
 
Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci 2 lat.
Produkt wymaga 3 baterii typu AA (w załączeniu baterie testowe).
Wymiary opakowania: ok. 14x14x10 cm, wysokość zabawki ok.12cm,
Numer katalogowy: DD67154
Zabawki - Numer handlowy: 88106

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Duszek latarenka DD67154?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Duszek latarenka DD67154 możesz kupić za 54.00 zł. Cena Duszek latarenka DD67154 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 54.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Duszek latarenka DD67154?
Najniższy koszt przesyłki dla Duszek latarenka DD67154 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Duszek latarenka DD67154 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Duszek latarenka DD67154?
Motoroler w zielonym kolorze to zabawka, która jeździ, świeci, gra oraz wydaje realistyczne odgłosy motocykla. Zachęca dziecko do aktywnej zabawy. Ma wpływ na rozwój zmysłów, przede wszystkim koordynacji wrokowo-ruchowej.
Zabawki - Numer handlowy: 88106Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator