Gang Potworów Wzdęty Ed czerwony OU - Opis produktu

Poznaj potwory Shake Headz - Gang Potworów to seria małych zabawek, wydających zabawne odgłosy np. bekanie, czkanie czy pierdzenieWzdęty Ed w kolorze czerwonym to jeden z nich. Wystarczy nim potrząsnąć, aby usłyszeć śmieszne odgłosy. Im bardziej nim potrząsasz, tym więcej dźwięków wydaje. Zabawki zostały wykonane z wysokiej jakości plastiku, mają "straszliwie potworne" twarze w intensywnych kolorach. Te zabawne postaci utknęły w puszkach po napojach i muszą uwolnić toksyczne opary toaletowe! Śmiechu i żartom nie będzie końca. Zbierz cały gang!
Zabawki są pojedyńczo pakowane w pojemnik w kształcie puszki, której 2 części, po otwarciu, można wykorzystać do stworzenia szarego domku dla swojego potworka. Dzięki uchwytowi do paska pojemnik z potworkiem można wygodnie przypiąć np. do plecaka. W komplecie znajdują się jeszcze okrągłe karty do wymieniania się z przyjaciółmi. Zabawka posiada zabezpieczenie, które należy usunąć, aby działała. Ponadto posiada przełącznik on/off do włączenia gotowości do uruchomienia zbawnych dźwięków. Dzięki niewielkim rozmiarom, zajmuje niewiele miejsca i można wszędzie ją ze sobą zabrać. Stworzone do kolekcjonowania, a można również je wykorzystać jako figurki w wymyślonych przez siebie grach lub zabawie.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 4 lat.
Zabawka wymaga 3 sztuk baterii LR44 1,5V (AG13), załączono baterie testowe.
Wymiary opakowania: ok. 13x7x7cm, wysokość figurki: 5cm
Numer katalogowy: DD002/11
Zabawki - Numer handlowy: 88190/11Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator