Odjazdowe autko czerwone DD45327 - Opis produktu

Odjazdowe autko w kolorze czerwonym to super bryka. Ten wielofunkcyjny samochodzik został wyposażony w panele dotykowe, po dotknięciu których uruchamiają się realistyczne dźwięki: klakson oraz dźwięk silnika. Po dotknięciu przycisku „GO” znajdującego się na masce pojazdu, samochód pojedzie do przodu aktywując światełka. Przycisk umieszczony przy drzwiach bocznych, służy do włączania zabawki oraz jej wyłączania w dowolnym momencie podczas zabawy.
 
Funkcje produktu:
- jeździ do przodu,
- wydaje realistyczne dźwięki,
- podczas jazdy świecą światła,
- posiada włącznik/wyłącznik (ON/OFF).

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 1 roku życia. 
Produkt wymaga 3 baterii typu AAA. W załączeniu baterie testowe. 
Wymiary opakowania: ok. 18,5x19x11cm 
Długość autka: ok.15cm
Numer katalogowy: DD45327
Zabawki - Numer handlowy: 88175 

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Odjazdowe autko czerwone DD45327?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Odjazdowe autko czerwone DD45327 możesz kupić za 42.00 zł. Cena Odjazdowe autko czerwone DD45327 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 42.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Odjazdowe autko czerwone DD45327?
Najniższy koszt przesyłki dla Odjazdowe autko czerwone DD45327 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Odjazdowe autko czerwone DD45327 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Odjazdowe autko czerwone DD45327?
Wielofunkcyjny samochód z panelami dotykowymi do uruchamiania funkcji. Jeździ do przodu, wydaje realistyczne dźwięki i świeci światełkami. To idealna zabawka dla małego fana motoryzacji.
Zabawki - Numer handlowy: 88175Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator