Gimnastyka dla bobasa z pałąkami - Zabawa na łące - Opis produktu

Ta wszechstronna mata edukacyjna, gimnastyka dla bobasa - zabawa na łące daje więcej możliwości cieszenia się zabawą z dzieckiem. Wyjątkowy, przesuwany łącznik pałąków sprawia, że od tej pory możesz dostosować ich ułożenie do potrzeb rozwojowych swojego dziecka. Co więcej, nie tylko łącznik jest ruchomy, ale również zabawki można przesuwać po całej długości pałąków, co sprawia, że można idealnie dopasować ich położenie. Twój maluszek będzie mógł leżeć na brzuszku, mieć zabawki zawsze blisko rączek, a nawet bawić się na macie z Tobą już od pierwszego dnia. Obejrzyj film o montażu produktu, aby dowiedzieć się jak najwygodniej zapewnić płynne przejście pomiędzy różnymi trybami użytkowania. Tryb otwartych łuków tworzy sporą przestrzeń, umożliwia łatwy dostęp i sprzyja nawiązywaniu kontaktu pomiędzy niemowlęciem a opiekunem. Duża mata zapewnia dziecku mnóstwo miejsca do wygodnego turlania się, a później siedzenia i zabawy. Tryby użytkowania maty:
Leżenie na plecach - dziecko będzie cieszyć się zabawkami na macie i ćwiczyć umiejętności motoryczne.
Czas na brzuszku - wspierająca poduszka z zabawnymi szeleszczacymi uszkami, bezpieczne lusterko z funkcją ramki na obrazki i inne atrakcje pomogą wydłużyć czas przebywania na brzuszku i zwiększyć motorykę.
Siedzenie i zabawa – jak maluch podrośnie może w pozycji siedzącej dokładniej eksplorować zabawki i poznawać ich bardziej złożone funkcje.
Tworzenie więzi - ruchome łuki tworzą dodatkową wygodną i przytulną przestrzeń dla dziecka i rodzica. Tworzenie więzi jest wspierane przez unikalny design i wygodną zabawkę do nagrywania.
Elektroniczna zabawka do nagrywania głosu lub innych dźwięków lub melodii w kształcie uroczego ptaszka z muzyką i światłem stymuluje dziecko i zachęca do rozwoju języka, komunikacji i poznawania świata. Co najważniejsze - umożliwia rodzicom rejestrowanie słodkich wiadomości dostosowanych do wieku dziecka. Masz coś specjalnego do powiedzenia? Ustaw przełącznik w pozycji nagrywania i nagraj 10 sekundową wiadomość dla swojego dziecka! Tryby działania elektronicznego ptaszka:
Nagrywanie – ustaw przełącznik na pozycję mikrofonu, naciśnij brzuszek ptaszka przez 2 sekundy, aż zapali się czerwone światełko i rozpocznij nagrywanie. Maksymalna długość nagrania to 10 sekund, jeśli chcesz możesz przycisnąć brzuszek aby wcześniej zakończyć nagranie.
Odsłuchiwanie nagrania – ustaw przełącznik na odtwarzanie, a naciśnięcie brzuszka ptaszka rozpocznie odtwarzanie, w tym czasie ptaszek będzie świecił na zmianę w kolorze niebieskim i zielonym.
Tryb feedback – ustaw przełącznik na tryb feedback (rączka), a naciśnięcie brzuszka ptaszka uruchomi zmienne światełka i muzykę.
Tryb muzyki – ustaw przełącznik na pozycję nutki, a muzyka będzie grała w sposób ciągły przez 20 minut odtwarzając 8 różnych melodii. Naciśnięcie brzuszka zmienia melodię.
Pozostałe atrakcyjne zabawki znajdujące się w komplecie to: domek-lusterko z funkcją ramki na zdjęcia, szop z szeleszczącym kocykiem, chmurka z 2 zawieszkami, dzwoneczek, lisek-grzechotka z szeleszczącym ogonkiem, elastyczny gryzak poduszka do zabawy na brzuszku i inne do odkrycia na macie. Produkt należy do kolekcji Zabawa na łące (Meadow Days).

Cechy produktu:
- zdejmowany elektroniczny ptaszek z funkcją nagrywania oraz ze światłem i muzyką,
- ruchoma plastikowa chmurka z pszczółką i motylkiem,
- szop z szeleszczącym kocykiem,
- łatwy do uchwycenia elastyczny gryzak – marchewka,
- wspierająca poduszka do ćwiczeń na brzuszku z szeleszczącymi uszami,
- matę można prać w pralce zgodnie z instrukcją,
- bezpieczne lusterko, które ma podwójną funkcję, ponieważ dziecko oprócz poznawania swojego odbicia w lustrze, może również oglądać zdjęcia najbliższych, zwierzątek lub obrazki - dosłownie wszystko to, co będziemy chcieli umieścić na lusterku w ramce w kształcie domku jako zdjęcia do oglądania dla dziecka,
- drzewko na macie do zabawy w a ku-ku,
- cudowny dzwoneczek-pszczółka o delikatnym brzmieniu,
- grzechotka w postaci liska z szeleszczącym ogonkiem.

Wskazówki rozwojowe:
0-6 miesięcy
Kontrastujące kolory i wzory maty oraz zabawek, zróżnicowane faktury i ciekawe dźwięki stymulują zmysły dziecka już od pierwszych dni. Zachęć dziecko do poznawania przez dotyk i wywoływanie dźwięków poprzez uderzanie w chmurkę, dzwoneczek i grzechotkę, pozwól oglądać twarz w lusterku w celu samopoznania i przedłużenia czasu na brzuszku. Włącz mu muzyczkę używając elektronicznego ptaszka.
od 6 miesięcy
W momencie, gdy dziecko będzie już siedzieć zmienia się perspektywa poznania zabawek. Maluch może dokładniej eksplorować różne funkcje. Z pewnością bardziej zainteresuje się zabawą elektroniczną zabawką oraz grą w a ku-ku.
od 12 miesięcy
Wraz z rozwojem umiejętności motorycznych i zdolności poznawczych, dziecko nauczy się, jak wykorzystać uroczego ptaszka nagrywającego głosy, zarówno do odtwarzania nagrań mamy, jak i taty. Co najważniejsze, będzie mogło samodzielnie nagrywać i odtwarzać nagrania własnego głosu - to będzie fascynujące i ekscytujące odkrycie!

Funkcje rozwojowe produktu:
Język i komunikacja
Unikalnie zaprojektowana elektroniczna zabawka- ptaszek z funkcją nagrywani głosu zachęca do rozwoju języka i komunikacji. Dziecko słyszy słowa i zdania wypowiadane znajomym, kochanym głosem podczas zabawy na macie, a w późniejszym okresie samodzielnie nagrywa swoje pierwsze słowa i je odtwarza.
Rozwój motoryki dużej
Przestronne place zabaw pozwalają dzieciom ćwiczyć ciało, eksperymentować z ruchem i przewracaniem się. Natomiast poduszka, lustro, elektroniczny ptaszek z nagrywaniem i szeleszczące elementy na macie pomagają wydłużyć czas leżenia na brzuchu.
Rozwój ruchów precyzyjnych
Leżąc na plecach i brzuchu, dziecko ćwiczy umiejętności chwytania i trzymania oraz rozwija kontrolę dłoni.
Rozwój poznawczy
Podstawowe zmysły: wzroku, smaku, słuchu, węchu i dotyku pobudzają ciekawość dziecka i zachęcają je do odkrywania świata znajdującego się dokoła niego. Mata może być wykorzystywana na różnych etapach rozwoju dziecka wspierając jego rozwój poznawczy. Pomaga zrozumieć ideę przyczyny i skutku poprzez proste zabawy w pierwszych miesiącach, a wraz z rozwojem pomaga pogłębiać odkrycia i uczyć się dzięki bardziej skomplikowanym funkcjom dostępnymi w elektronicznej zabawce. Mata dodatkowo wspiera rozwój emocjonalny oraz wyobraźnię.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawki dla dzieci Tiny Love są efektem współpracy z psychologami, ekspertami od rozwoju dziecka, specjalistami do spraw jakości, a także wykorzystania doświadczenia rodziców, aby tworzyć zabawki rozwojowe, przyczyniające się i zachęcające dziecko do rozwijania zdolności poznawczych, zmysłów, cech motorycznych, oraz strefy emocjonalnej. Tiny Love wykorzystuje odkrycia w rozwoju dziecka i zastosowuje je w zabawkach interaktywnych do rozwijania naturalnych umiejętności dziecka. Ośrodek rozwoju Tiny Love jest wyjątkowym przedsięwzięciem, nakierowanym na zrozumienie wszystkich wyzwań towarzyszących złożonemu procesowi rozwoju, których dziecko doświadcza w pierwszym roku życia.

Wymiary po rozłożeniu: ok. 86x44x76cm.
Produkt wymaga 3 baterii AAA/LR3 1.5V (nie załączone).
Matę można prać zgodnie z instrukcją.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 0m.
Numer katalogowy: TL1205006830R
Zabawki - Numer handlowy: 48235

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gimnastyka dla bobasa z pałąkami - Zabawa na łące?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gimnastyka dla bobasa z pałąkami - Zabawa na łące możesz kupić za 228.00 zł. Cena Gimnastyka dla bobasa z pałąkami - Zabawa na łące jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 228.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gimnastyka dla bobasa z pałąkami - Zabawa na łące?
Najniższy koszt przesyłki dla Gimnastyka dla bobasa z pałąkami - Zabawa na łące wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gimnastyka dla bobasa z pałąkami - Zabawa na łące jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gimnastyka dla bobasa z pałąkami - Zabawa na łące?
Gimnastyka dla bobasa - Zabawa na łace wspiera tworzenie więzi, stymuluje i wspomaga rozwój poznawczy, umiejętności motoryczne oraz różne procesy poznawcze. Ciekawa zabawka - elektroniczny ptaszek z funkcją nagrywania głosu, muzyką i światełkami może na długi czas zafascynować dziecko.
Zabawki - Numer handlowy: 48235Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator