Łuk z zabawkami Świat małej księżniczki - Opis produktu

Łuk z zabawkami Świat małej księżniczki marki Tiny Love to prześliczny, edukacyjny panel do wózka, który zamieni każdy spacer z Maluszkiem we wspaniałą, rozwijającą podróż. Polecany szczególnie dla dziewczynek! Zabawka przykuwa uwagę poprzez 6 ciekawych zabawek, kontrastowe kolory i utrzymuje aktywność oraz zajmuje dziecko podczas przebywania w wózku czy foteliku podczas podróży. Dwie zabawki są przypinane na rzepy dzięki czemu można je wykorzystać jako zabawki w dowolnym miejscu np. na macie gimnastycznej.
Zaprojektowany w taki sposób, by rozwijać ruchy całego ciała i oddziaływać na zmysły poprzez rozwój motoryki dużej, ruchów precyzyjnych oraz zmysłów. Różnorodna struktura poszczególnych elementów, w połączeniu z wieloma możliwościami ich poruszania i zróżnicowanymi efektami czyni z tego łuku centrum rozwoju zdolności motorycznych twojego dziecka.
Zabawka jest bardzo łatwa w montażu, a regulacja kąta nachylenia pozwoli dostosować ją do potrzeb każdego dziecka. Uniwersalne klipsy mocujące pasują do większości wózków i nosidełek. Elastyczność konstrukcji umożliwia mocowanie do przodu i do tyłu, do góry i do dołu, dostosowując zabawkę do wieku dziecka i jego preferencji. Dzięki temu, można go dowolnie kształtować i dopasowywać. Pałąk zgina się pod każdym kątem, również w stronę dziecka. Świetnie wykonane uchwyty pozwalają umocować łuk nie tylko na wózku czy foteliku, ale i w innych miejscach.

Cechy produktu:
1. łuk łatwo nachylić w kierunku dziecka,
2. bezpieczne lustereczko-kwiatuszek miękki i dwukolorowy,
3. szeleszczący bóbr Albertina wraz z obrotową kulą-grzechotką z koralikami,
4. różowa sarenka z przeźroczystym pryzmatem w środku,
5. mały ptaszek dzięcioł-grzechotka,
6. wiatraczek z możliwością aktywowania przez dziecko,
7. łatwy do uchwycenia elastyczny gryzaczek-motylek z materiałowym kwiatuszkiem,
8. uniwersalne klipsy mocujące.

Funkcje rozwojowe produktu:
Rozwój zmysłów:
Sympatyczne i uśmiechnięte postaci ze szczegółami twarzy, szeleszczace elementy, różne tekstury, dźwięk grzechotania, intensywne kolory i inne funkcje stymulują zmysły dziecka: wzroku, dźwięku i dotyku.
Rozwój umiejętności motorycznych:
Elastyczność łuku oznacza, że ​​możesz umieścić zabawki w odpowiedniej odległości od dziecka, umożliwiając maluchowi poznawanie zabawek, później pociąganie chwytanie i przyciąganie ich do siebie, jednocześnie ćwicząc umiejętności motoryczne i koordynację oko-ręka.
Poznawanie i rozwój logicznego myślenia:
Twoje dziecko aktywnie bawi się zabawkami, poznając zależność przyczyny i skutku. Później dziecko nauczy się pociągać za motylka, aby wprawić w ruch wiatraczek oraz obracać grzechotkę z koralikami, aby pogłębić wiedzę i poznanie zależności.

Czy wiesz, że? Do 6 miesiąca dziecko nie jest w stanie się nachylić, by sięgnąć zabawki. Z tego powodu ważne jest więc takie ustawienie łuku, by zabawki znajdowały się w zasięgu jego rączek.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od urodzenia.
Numer katalogowy: TL1404400030R N01/18
Zabawki - Numer handlowy: 48242

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Łuk z zabawkami Świat małej księżniczki?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Łuk z zabawkami Świat małej księżniczki możesz kupić za 99.00 zł. Cena Łuk z zabawkami Świat małej księżniczki jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 99.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Łuk z zabawkami Świat małej księżniczki?
Najniższy koszt przesyłki dla Łuk z zabawkami Świat małej księżniczki wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Łuk z zabawkami Świat małej księżniczki jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Łuk z zabawkami Świat małej księżniczki?
Łuk z zabawkami Tiny Love Świat małej księżniczki to prześliczny, edukacyjny panel do wózka, który zamieni każdy spacer z Maluszkiem we wspaniałą, rozwijającą podróż. Polecany dla dziewczynek.
Zabawki - Numer handlowy: 48242Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator