Gra magnetyczna - emocje - Opis produktu

Magnetyczna gra - emocje pomoże maluchowi dowiedzieć się wielu ciekawostek o fascynującym świecie emocjii i nauczy ich rozróżniania. Malutki byczek Bobbi jest bardzo wrażliwy i przeżywa każdą nową sytuację! Sprawdź jakie robi minki w różnych sytuacjach. W zestawie znajdują się kolorowe kartki z rozmaitymi tematami i miękkie magnesy, na których przedstawiona jest mimika Bobbiego. Maluch powinien dobrać do każdej kartki prawidłową reakcję emocjonalną. Dla przykadu: kartka z obrazkami prezentów. Na niej Bobbi świętuje swoje urodziny, więc jest wesoły i szczęśliwy. Dobieramy magnesy, na których przedstawiono uśmiech i przymrużone z radości oczy. Gotowe!
Dzieci będą bardziej uważne, dokładne i wytrwałe. Magnesami można też bawić się tworząc wspólnie coraz to nowe historie, rozwijając w ten sposób zasób słów i wyobraźnię. Gry magnetyczne – są nie tylko zabawne i ekscytujące, ale również wygodne! Baw się w drodze, na pikniku – wszędzie tam, gdzie zechcesz!
 
W zestawie znajduje się:
- 8 kartek tematycznych,
- magnesy elementy 21szt. wielkość 2-elementowej buźki Bobbiego ok.7x8,5cm,
- 1 tablica magnetyczna 22x16,5cm,
- instrukcja gry.

Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Grubość magnetycznych pianek: 4mm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 4 do 7 lat.
Wielkość opakowania: ok. 22,5x18x5cm
Nr katalogowy: RK2010-03

Zabawki - Numer handlowy: 90014/3

Pliki załączone do produktu

Instrukcja Gra magnetyczna - emocje - RK2010-03E (Rozmiar: 0,59 MB)

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator