Gra Snot it 74185 - Opis produktu

Snot It to zręcznościowa zabawa dla 2 do 4 osób, gwarantująca wiele frajdy oraz rywalizacji! W tej grze wszystko zależy od ... smarka! To właśnie on będzie odgrywał główną rolę w rozgrywce. Jak grać? Każdy z graczy otrzymuje okulary z doczepionym do nich smarkiem. Do miseczki należy wsypać kolorowe pianki dołączone do zestawu. Następnie gracz, który rozgrywa bieżącą rundę, kręci wskazówką umieszczoną na tarczy i losuje liczbę oraz kolor pianek, które musi złapać. Następnie należy nakręcić miseczkę i nachylając się nad nią wyłowić odpowiednie pianki. Miseczka powinna się cały czas obracać. Jeśli gracz wyłowi fioletową piankę, każdy z uczestników zabawy musi zawołać SNOT IT! Ten, który zrobi to jako ostatni, traci punkt. Natomiast gracz, który jako pierwszy zbierze 10 pianek w swoim kolorze, wygrywa!

Funkcje zabawki:
- gra dla 2-4 graczy od 6 roku życia,
- 4 okulary w różnych kolorach ze smarkiem, 
- 30 kolorowych pianek, 
- miseczka na pianki, 
- tarcza ze wskazówką,
- ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową, motorykę i koncentrację,
- wskazuje na zależności przyczynowo-skutkowe,
- zwiększa samodzielność,
- dzięki wspólnemu przeżywaniu emocji, gra pomaga w tworzeniu relacji społecznych i tworzeniu więzi towarzyskich.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 6 lat. 
Wymiary opakowania: ok. 27x27x10cm 
Numer katalogowy: DD74185
Zabawki - Numer handlowy: 50144

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gra Snot it 74185?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gra Snot it 74185 możesz kupić za 55.00 zł. Cena Gra Snot it 74185 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 55.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gra Snot it 74185?
Najniższy koszt przesyłki dla Gra Snot it 74185 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gra Snot it 74185 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gra Snot it 74185?
Snot It to gra zręcznościowa, w której jeden smark, może wiele zdziałać! Rozgrywka gwarantujące wiele frajdy oraz rywalizacji. Złap odpowiednie pianki, podczas, gdy miseczka się obraca. Ups! Złapałeś fioletową piankę? Snot it!
Leżaczki - Numer handlowy: 50144Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator