Gra Snot it 74185 - Opis produktu

Snot It to zręcznościowa zabawa dla 2 do 4 osób, gwarantująca wiele frajdy oraz rywalizacji! W tej grze wszystko zależy od ... smarka! To właśnie on będzie odgrywał główną rolę w rozgrywce. Jak grać? Każdy z graczy otrzymuje okulary z doczepionym do nich smarkiem. Do miseczki należy wsypać kolorowe pianki dołączone do zestawu. Następnie gracz, który rozgrywa bieżącą rundę, kręci wskazówką umieszczoną na tarczy i losuje liczbę oraz kolor pianek, które musi złapać. Następnie należy nakręcić miseczkę i nachylając się nad nią wyłowić odpowiednie pianki. Miseczka powinna się cały czas obracać. Jeśli gracz wyłowi fioletową piankę, każdy z uczestników zabawy musi zawołać SNOT IT! Ten, który zrobi to jako ostatni, traci punkt. Natomiast gracz, który jako pierwszy zbierze 10 pianek w swoim kolorze, wygrywa!

Funkcje zabawki:
- gra dla 2-4 graczy od 6 roku życia,
- 4 okulary w różnych kolorach ze smarkiem, 
- 30 kolorowych pianek, 
- miseczka na pianki, 
- tarcza ze wskazówką,
- ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową, motorykę i koncentrację,
- wskazuje na zależności przyczynowo-skutkowe,
- zwiększa samodzielność,
- dzięki wspólnemu przeżywaniu emocji, gra pomaga w tworzeniu relacji społecznych i tworzeniu więzi towarzyskich.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 6 lat. 
Wymiary opakowania: ok. 27x27x10cm 
Numer katalogowy: DD74185
Zabawki - Numer handlowy: 50144

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator