Light Kolorowy projektor DD2077 OU - Opis produktu

Kolorowy projektor w moim domu w kształcie grzybka zapewni wspaniały, wielokolorowy pokaz świateł i wzorów w pokoju dziecięcym. To wspaniały sposób na upiększenie pomieszczenia i stworzenie czarodziejskiego klimatu. Sprawdź jak kolorowe światło ożywia pokój! Zabawka doskonale pasuje na stolik nocny lub biurko. Oglądaj projekcje motyli i kwiatów na ścianie oraz suficie. Projektor wyświetla 8 różnych prezentacji. Zabawka posiada automatyczny wyłącznik.
Funkcje produktu:
- wielokolorowe światło,
- wyświetla motyle i kwiaty na ścianach oraz suficie
- 8 różnych projekcji świetlnych,
- automatyczny wyłącznik.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci 5 lat.
Produkt wymaga 3 baterii typu AAA/LR03 (nie załączono).
Wymiary opakowania: ok. 23x22,5x12,5cm.
Numer katalogowy: DD2070
Zabawki - Numer handlowy: 55001/11

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Light Kolorowy projektor DD2077 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Light Kolorowy projektor DD2077 OU możesz kupić za 48.00 zł. Cena Light Kolorowy projektor DD2077 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 48.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Light Kolorowy projektor DD2077 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Light Kolorowy projektor DD2077 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Light Kolorowy projektor DD2077 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Light Kolorowy projektor DD2077 OU?
Kolorowy projektor w moim domu w kształcie grzybka zapewni wspaniałe, wielokolorowy pokaz świateł w pokoju dziecięcym. Sprawdź jak kolorowe światło ożywia pokój! Zawiera 8 różnych projekcji świetlnych.
Zabawki - Numer handlowy: 55001/11Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator