Magic Jinn Zwierzęta DD60310 - Opis produktu

Magic Jinn to rewelacyjna zabawka interaktywna, która zachęci Twoje dziecko do pogłębiania wiedzy o świecie zwierząt!

Magic Jinn potrafi czytać w Twoich myślach!

Zabawa polega na tym, żeby pomyśleć o jakimś zwierzątku, następnie nacisnąć nosek Jinna. Zabawka przywita się i będzie zadawać Ci pytania dotyczące zwierzątka, o którym pomyślałeś. Twoim zadaniem
 
jest odpowiadać zgodnie z prawdą i swoją wiedzą na pytania Jina:
ok, tak, nie, nie wiem, to zależy, powtórz, wróć

Jeśli się pomylisz - nie martw się - wystarczy, że powiesz słowo "wróć", a Jinn powróci do poprzedniego pytania.
W zależności od tego jak trudne zwierzątko wymyśliłeś, Jinn będzie zadawał mniej lub więcej pytań, aż do momentu, w którym odgadnie zwierzątko, o którym myślisz. Magic Jinn zna setki zwierząt, nawet te, które już dawno wyginęły. Stawiaj mu kolejne wyzwania, wymyślając coraz to trudniejsze zwierzęta do odgadnięcia.
 
Jeśli będziesz do niego sprytniejszy i Jinn nie będzie znał odpowiedzi - wygrasz!
Zabawka jest niewielkich rozmiarów, dzięki czemu można ją łatwo zapakować i zabrać ze sobą oraz bawić się z koleżankami i kolegami w dowolnym miejscu. Dodatkowym atutem są świecące oczy, które nadają zabawce magiczny wygląd.

W ten sposób, niepostrzeżenie w czasie zabawy, dziecko zdobędzie nowe umiejętności:
- pozna więcej zwierząt i środowisko w jakim żyją,
- nauczy się wyszukiwać potrzebne informacje w książkach, gazetach, programach telewizyjnych lub internecie, aby móc odpowiadać prawidłowo na pytania,
- będzie się chętniej bawić w grupie, wspólne wymyślanie zwierzątka i odpowiedzi na pytania Jinna integrują dzieci,
- nauczy się ładnych i zrozumiałych dla innych wypowiedzi,
- będzie dobrze się komunikować
 
z innymi uczestnikami zabawy oraz wymieniać informacje, a to wymaga kultury i cierpliwości w oczekiwaniu na czas swojej wypowiedzi,
- wspomaga rozwinięcie umiejętności koncentracji na wykonywanym zadaniu,
- rozwija wyobraźnię,
- ćwiczy pamięć.

Wszystkie te umiejętności będą przydatne dla dzieci już w przedszkolu, a szczególnie tym, które zaczynają edukację wczesnoszkolną.

Efektowne opakowanie, światło, samodzielna, interaktywna zabawa z Jinnem, a tym samym pogłębienie wiedzy i nabycie lub ćwiczenie nowych umiejętności, a także zachęcenie poprzez wspólną zabawę do integracji z dziećmi - wszystko to sprawia, że Magic Jinn będzie idealnym prezentem dla każdego dziecka!

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola,
 
ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 5 lat.
Zabawka wymaga baterii 3 sztuki 1,5V AAA. Załączono baterie testowe, których wymiana może być niezbędna.
Wymiary opakowania: 24x20x10cm, wysokość zabawki ok.10 cm.
Numer katalogowy: DD60310
Zabawki - Numer handlowy: 88034Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Magic Jinn Zwierzęta DD60310?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Magic Jinn Zwierzęta DD60310 możesz kupić za 99.00 zł. Cena Magic Jinn Zwierzęta DD60310 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 99.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Magic Jinn Zwierzęta DD60310?
Najniższy koszt przesyłki dla Magic Jinn Zwierzęta DD60310 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Magic Jinn Zwierzęta DD60310 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Magic Jinn Zwierzęta DD60310?
Magic Jinn potrafi czytać w Twoich myślach! To rewelacyjna zabawka interaktywna. Wymyśl jakieś zwierzę, a on odgadnie jakie to zwierzątko. Jinn zna setki zwierząt - czy uda Ci się z nim wygrać i znaleźć takie, jakiego on nie zna?
Zabawki - Numer handlowy: 88034Opinie klientów

 • Ocena:5

  Ocena 5

  Dodano:

  Bardzo polecam. Idealna na prezent dla pięciolatka. Bawi i uczy. Jinn ma przyjemny głos i bezbłędnie odgaduje zwierzęta, o których dziecko myśli (oczywiście o ile dziecko prawidłowo odpowiada na zadane przez Jinna pytania). Jinn potrafi nawet żartować.

 • Ocena:5

  Ocena 5

  Dodano:

  Wspaniała rozrywka nie tylko dla dzieci :) dziadkowie zachwyceni.

 • Ocena:5

  Ocena 5

  Dodano:

  Wczoraj wieczorem oglądałam program Pani gadżet na tvn style, a już dziś zamówiłam te zabawkę, odebralam i przywiozłam ją właśnie do domu - po prostu bomba!!!!!!! Moje chore dziecko jakby ozdrowiało :D

 • Ocena:5

  Ocena 5

  Dodano:

  he,he ten Jinn zrobił furore u syna w przedszkolu, dobrze że mam kod rabatowy bo już z 5 osób chce żeby im to kupić :D

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator