Zakręcone emocje DD62364 - Opis produktu

Zakręcone emocje to uśmiechnięta kierownica na przyssawce. Wprowadzi malucha w świat emocji, ucząc nazw reakcji oraz omawiając zachowania, które im towarzyszą. Zakręć kierownicą, ucząc się emocji, kształtów i kolorów. Ta innowacyjna zabawka w przystępny sposób uczy dzieci rozpoznawania emocji, tłumacząc jak zachowujemy się, np. wtedy gdy odczuwamy radość, strach, czy zaskoczenie. Opowiada także o kształtach i kolorach, podając najmłodszym przykłady ich występowanie w otaczającym nas świecie. Całość umilają wesołe piosenki oraz migajace światełka , zachęcające maluchy do interakcji z zabawką. Na spodzie kierownicy znajduje się praktyczna przyssawka, dzięki której możesz przymocować zabawkę do gładkiej powierzchni, aby nie przesuwała się podczas korzystania z niej.
 
Funkcje produktu:
- kostka mówi w j. polskim,
- 3 tryby zabawy: kolory, kształty, emocje,
- obrotowa kierownica,
- zróżnicowane faktury,
- ruchome elementy (kolorowe pierścienie i grzechoczące koraliki),
- migające światełka,
- regulacja głośności,
- przyssawka na spodzie, służąca do przymocowania kierownicy,
- odkrywaj realistyczne i zabawne odgłosy,
- rozwija sprawność manualną dziecka, 
- stymuluje zmysł wzroku i słuchu,
- uczy dziecko wykonywania prostych poleceń,
- wykonany jest z bezpiecznego plastiku, łatwego do utrzymania w czystości.
 
Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia.
Zabawka wymaga 3 sztuk baterii AAA 1,5V, załączone baterie testowe.
Wymiary opakowania: 29x8x29cm, średnica zabawki ok. 16cm.
Numer katalogowy: DD62364
Zabawki - Numer handlowy: 50186

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator