Gra edukacyjna z rzepami Mama i dziecko - Opis produktu

Edukacyjna gra z rzepami Mama i dziecko to zestaw trójwymiarowych magnesów składający się m.in. z elementów ze dużymi i małymi zwierzątkami, śladami zwierząt oraz dodatkami, które lubią dane postaci. Układaj magnetyczne puzzle na specjalnej tablicy lub na innej powierzchni. Po ułożeniu planszy z dużym zwierzęciem możesz przymocować na nich zwierzątka-dzieci za pomocą rzepów, dołącz ich ślady i rzeczy które lubią. Jeśli skompletujesz wszystkie zestawy, nawlecz je na dołączone kółeczko, aby ćwiczyć małą motorykę. Dzięki tej grze dzieci poznają zwierzątka (konik, krowa, świnka, kurka, owieczka, kotek), będą odróżniać dorosłe i małe osobniki, zobaczą jake ślady zostawiają zwierzątka. Będą bardziej uważne, dokładne i wytrwałe. Magnesami można też bawić się tworząc wspólnie coraz to nowe historie, rozwijając w ten sposób zasób słów i wyobraźnię. Gry magnetyczne – są nie tylko zabawne i ekscytujące, ale również wygodne! Baw się w drodze, na pikniku – wszędzie tam, gdzie zechcesz!
W zestawie znajdują się:
- plansze do gier 6 szt.,
- części 18 szt.,
- rzepy 18 szt.,
- kółko plastikowe 1szt.,
- zasady gry.

Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Grubość magnetycznych pianek: 4mm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 do 5 lat.

Nr katalogowy: RK5101-02

Zabawki - Numer handlowy: 90001/2

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gra edukacyjna z rzepami Mama i dziecko?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gra edukacyjna z rzepami Mama i dziecko możesz kupić za 23.00 zł. Cena Gra edukacyjna z rzepami Mama i dziecko jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 23.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gra edukacyjna z rzepami Mama i dziecko?
Najniższy koszt przesyłki dla Gra edukacyjna z rzepami Mama i dziecko wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gra edukacyjna z rzepami Mama i dziecko jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gra edukacyjna z rzepami Mama i dziecko?
Edukacyjna gra z rzepami Mama i dziecko to zestaw trójwymiarowych magnesów składający się m.in. z elementów ze dużymi i małymi zwierzątkami, śladami zwierząt oraz dodatkami, które lubią dane postaci.
Zabawki - Numer handlowy: 90001/2Pliki załączone do produktu

Instrukcja Gra edukacyjna z rzepami Mama i dziecko - RK5101-02E (Rozmiar: 0,83 MB)

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator