Gra edukacyjna Wesołe rodzinki - Opis produktu

Gra edukacyjna Wesołe rodzinki  to świetna zabawa, która zapozna dziecko z rodzinami zwierząt z farmy i zoo! Zbierz jak najwięcej rodzin (mama+tata+dziecko). Uważaj na lwy i wilki. Gracze odwracają fiszki według kolejności ułożenia, aby odkryć zwierzątko. Ten, kto pierwszy spostrzeże wszystkich członków rodziny, wykrzykuje: "Rodzina!". I zabiera sobie fiszki. Aby zwyciężyć, trzeba zebrać największą ilość rodzin. Jeśli trafisz na fiszkę z postacią wilka lub lwa musisz oddać odpowiednią rodzinę do pudełka razem z drapieżnikiem, ale jeśli masz fiszkę z człowiekiem-obrońcą, możesz się obronić i odłożyć ją razem z drapieżnikiem do pudełka zamiast rodziny. Ta emocjonująca gra ćwiczy spostrzegawczość oraz zapoznaje ze światem fauny.

Zestaw zawiera: 96 fiszek, instrukcja.
 
Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 6 do  99 lat.
Średnica fiszki: 5cm.

Nr katalogowy: RK1010-06

Zabawki - Numer handlowy: 90025/2

Pliki załączone do produktu

Instrukcja Gra edukacyjna Wesołe rodzinki - RK1010-06E (Rozmiar: 0,98 MB)

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator