Gra edukacyjna Wesołe rodzinki - Opis produktu

Gra edukacyjna Wesołe rodzinki  to świetna zabawa, która zapozna dziecko z rodzinami zwierząt z farmy i zoo! Zbierz jak najwięcej rodzin (mama+tata+dziecko). Uważaj na lwy i wilki. Gracze odwracają fiszki według kolejności ułożenia, aby odkryć zwierzątko. Ten, kto pierwszy spostrzeże wszystkich członków rodziny, wykrzykuje: "Rodzina!". I zabiera sobie fiszki. Aby zwyciężyć, trzeba zebrać największą ilość rodzin. Jeśli trafisz na fiszkę z postacią wilka lub lwa musisz oddać odpowiednią rodzinę do pudełka razem z drapieżnikiem, ale jeśli masz fiszkę z człowiekiem-obrońcą, możesz się obronić i odłożyć ją razem z drapieżnikiem do pudełka zamiast rodziny. Ta emocjonująca gra ćwiczy spostrzegawczość oraz zapoznaje ze światem fauny.

Zestaw zawiera: 96 fiszek, instrukcja.
 
Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 6 do  99 lat.
Średnica fiszki: 5cm.

Nr katalogowy: RK1010-06

Zabawki - Numer handlowy: 90025/2

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gra edukacyjna Wesołe rodzinki?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gra edukacyjna Wesołe rodzinki możesz kupić za 28.00 zł. Cena Gra edukacyjna Wesołe rodzinki jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 28.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gra edukacyjna Wesołe rodzinki?
Najniższy koszt przesyłki dla Gra edukacyjna Wesołe rodzinki wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gra edukacyjna Wesołe rodzinki jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gra edukacyjna Wesołe rodzinki?
Gra edukacyjna Wesołe rodzinki to świetna zabawa w kompletowanie rodzin zwierząt! Jesteś uważny i spostrzegawczy? Spróbuj zebrać jak najwięcej rodzin. Uważaj na lwy i wilki.
Zabawki - Numer handlowy: 90025/2Pliki załączone do produktu

Instrukcja Gra edukacyjna Wesołe rodzinki - RK1010-06E (Rozmiar: 0,98 MB)

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator