Balibazoo Grzechotki na rączkę zwierzątka 82061 - Opis produktu

Grzechotanie na całego z parą obłędnie słodziutkich bransoletek! Obie grzechotki zapinane są na rzep, więc bez trudu można je zakładać i zdejmować z dziecięcych rączek. Jedną bransoletkę zdobi koala, a drugą szop, a z tego uroczego duetu można korzystać równocześnie lub oddzielnie, wybierając tę grzechotkę, którą w danym momencie maluszek interesuje się bardziej. Przy główkach zwierzaków znajdują się materiałowe mini metki, które stymulować będą zmysł dotyku bobasa, zachęcając go tym samym do sensorycznego odkrywania świata. Produkt przeznaczony jest dla dzieci od dnia narodzin.
 
Cechy produktu:
  • zapięcie na rzep;
  • 2 grzechotki w zestawie;
  • grzechotka ukryta w głowie zwierzątka;
  • zróżnicowane materiały;
  • materiałowe metki;
  • wiek: 0m+.

 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Wielkość główki zwierzaka: ok. 7cm
Numer katalogowy: 85684
Zabawki - Numer handlowy: 88280

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Grzechotki na rączkę zwierzątka 82061?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Grzechotki na rączkę zwierzątka 82061 możesz kupić za 23.99 zł. Cena Balibazoo Grzechotki na rączkę zwierzątka 82061 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 23.99 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Grzechotki na rączkę zwierzątka 82061?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Grzechotki na rączkę zwierzątka 82061 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Grzechotki na rączkę zwierzątka 82061 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Grzechotki na rączkę zwierzątka 82061?
Grzechotanie na całego z parą obłędnie słodziutkich bransoletek! Obie grzechotki zapinane są na rzep, więc bez trudu można je zakładać i zdejmować z dziecięcych rączek.
Zabawki - Numer handlowy: 88280Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator