Balibazoo Zawieszka kabaczek 80242 - Opis produktu

Zawieszka kabaczek w rodzince Pluszaków Luzaków należy do nowej serii produktów edukacyjnie zachęcających do zdrowego odżywiania w przyszłości. Kolekcja ta, ma na celu zapoznanie malucha z warzywami i owocami. Zielony kabaczek jest bardzo elegancki i wesoły, a przy jego poruszaniu słychać delikatne dzwonienie. Posiada dodatkowe atrakcje w postaci: żółtego kółeczka z ukrytym piszczkiem oraz zielony, elastyczny gryzak w kształcie listka. Praktyczny uchwyt umożliwia przymocowanie zawieszki w dowolnym miejscu, dzięki czemu zabawka może towarzyszyć dziecku zarówno w domu, jak i na spacerze.
Seria BALIBAZOO to doskonałe produkty dla najmłodszych dzieci gwarantujące wysokiej jakości, bezpieczne materiały. To zabawki, które zapewnią wiele doznań sensorycznych, a również zmieniają funkcjonalność w zależności od potrzeb dziecka i opiekuna.
 
Funkcje zabawki:
- sympatyczna przytulanka z buźką z zabawnymi oczami i haftowanymi szczegółami,
- posiada praktyczny uchwyt, otwarte kółeczko do mocowania zabawki w dowolnym miejscu,
- w kabaczku znajduje się dzwoneczek wydający delikatny dźwięk,
- zróżnicowane faktury wysokiej jakości materiałów,
- zielony listek u góry,
piszczałka ukryta w okrągłym kółeczku,
elastyczny gryzak w kształcie zielonego listka.
 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia. 
Wielkość pluszowej zabawki (bez uchwytów): ok. 28cm 
Numer katalogowy: 80242
Zabawki - Numer handlowy: 88235

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Zawieszka kabaczek 80242?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Zawieszka kabaczek 80242 możesz kupić za 16.90 zł. Cena Balibazoo Zawieszka kabaczek 80242 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 16.90 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Zawieszka kabaczek 80242?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Zawieszka kabaczek 80242 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Zawieszka kabaczek 80242 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Zawieszka kabaczek 80242?
Zielony kabaczek jest bardzo elegancki i wesoły, a przy jego poruszaniu słychać delikatne dzwonienie. Posiada dodatkowe atrakcje w postaci: żółtego kółeczka z ukrytym piszczkiem oraz zielony, elastyczny gryzak w kształcie listka. Praktyczny uchwyt umożliwia przymocowanie zawieszki w dowolnym miejscu, dzięki czemu zabawka może towarzyszyć dziecku zarówno w domu, jak i na spacerze.
Zabawki - Numer handlowy: 88235Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator