Klocki puzzle edukacyjne KA10458 - Opis produktu

Klocki puzle edukacyjne to miękkie, materiałowe klocki dla najmłodszych. Zapewnią długookresową, inteligentną zabawę, która wspomaga drogę odkryciom i rozwojowi inteligencji dzieci. W zestawie znajduje się 12 kostek i 5 trójkątnych ostrosłupów o podstawie kwadratu do układania budowli. Liczby, zabawa w a-kuku i różnorodne zdjęcia na kostkach pozwalają dzieciom uczyć się konsekwencji, liczenia i dopasowywania. Układanie klocków pozwala praktycznie ćwiczyć koordynację ręka-oko i wspiera logiczne myślenie. Na każdej stronie klocka prezentowany jest inny materiał edukacyjny, a każda funkcja jest wyróżniona innym tłem:
zielone – różne obiekty np. domek, drzewka, ptaszki w różnej liczbie (od 1 do 12);
niebieskie – „puzzlowy” obrazek przedstawiający postaci: Julię, Wayna i psa Patricka, kręcących się na „Diabelskim Młynie” wesołego miasteczka;
granatowy – to strony z naszytymi klapkami do zabawy w a-kuku. Na klapce i pod nią znajdują się obrazki przedstawiające te same obiekty w różnych stanach, np. sweterek robiony na drutach i gotowy, bałwanek cały i roztopiony pod wpływem słońca, szklanka pełna i prawie pusta, jabłko całe i ogryzek;
w paski pomarańczowo-niebieskie – cyfry od 1 do 12;
czerwony – połówki zwierząt (aligator, owca, panda, wąż, leopard, zebra), które należy ze sobą połączyć (2 klocki razem), żeby zobaczyć całe zwierzę. Dodatkowo umieszczone są nazwy zwierząt w języku angielskim;
różowy – połówki funkcyjnych pojazdów: taksówka, wóz policyjny, ciężarówka, autobus szkolny, wóz strażacki i ambulans, które należy ze sobą połączyć (2 klocki razem), żeby zobaczyć całe auto. Dodatkowo umieszczone są nazwy samochodów w języku angielskim.

Funkcje zabawki:
1. Zróżnicowanie faktur i kształtów pozwala na stymulację zmysłu dotyku podczas zabawy.
2. Ciekawa i bogata kolorystyka oraz zróżnicowanie graficzne wzory oraz obrazki rozwijają percepcję wzrokową.
3. Odchylanie klapki na jednej ze ścianek klocków i zabawa w a-kuku, porównywanie umieszczonych pod nimi obrazków i ocenianie różnic oraz próby układania klocków w budowle ćwiczą koordynację wzrokowo-ruchową.
4. Dobieranie klocków w pary przy układaniu obrazków zwierząt i samochodów, układanie puzlowych obrazków oraz układanie fantazyjnych konstrukcji z klocków, wymaga manipulowania nimi i ich dopasowywania. Działania te rozwijają motorykę małą i sprawność manualną.
5. Zabawka zawiera też liczne elementy edukacyjne czy rozróżniania: kształtów, kolorów, cyfr i liczb (liczenie na konkretnych obiektach i poznawanie cyfr od 1 do 12), wizerunków i nazw zwierząt, wizerunków i nazw samochodów służb społecznych, zależności pomiędzy obrazkami.
6. Jeżeli dziecko bawi się zabawką w towarzystwie osoby dorosłej, która nazywa te kształty, kolory i wyjaśnia relacje, będzie również rozwijało swój język.Wymiary: kwadrat 8x8x8cm, trójkąt 10x5x8cm
Produkt dla dzieci od 12 miesiąca życia.
Nr katalogowy: KA10758

Zabawki - Numer handlowy: 46130


Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Klocki puzzle edukacyjne KA10458?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Klocki puzzle edukacyjne KA10458 możesz kupić za 99.00 zł. Cena Klocki puzzle edukacyjne KA10458 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 99.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Klocki puzzle edukacyjne KA10458?
Najniższy koszt przesyłki dla Klocki puzzle edukacyjne KA10458 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Klocki puzzle edukacyjne KA10458 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Klocki puzzle edukacyjne KA10458?
Klocki puzle edukacyjne to miękkie, materiałowe klocki dla najmłodszych. Zapewnią długookresową, inteligentną zabawę, która wspomaga drogę odkryciom i rozwojowi inteligencji dzieci. W zestawie znajduje się 17 elementów do układania. Liczby, zabawa w a-kuku i różnorodne zdjęcia na kostkach pozwalają dzieciom uczyć się konsekwencji, liczenia i dopasowywania.
Zabawki - Numer handlowy: 46130Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator