Mówiąca Piłka 2w1 w j. angielskim KA10621E - Opis produktu

Bajecznie kolorowa, mięciutka Mówiąca Piłka 2w1 która pomoże dziecku w nauce alfabetu i liczenia w j. angielskim. Teraz w magiczny sposób zabawka staje się nauczycielem j. angielskiego!
Ta piłka umie liczyć! Rzuć ją do dziecka, a powie: 1. Gdy dziecko odrzuci ją, powie: 2. To zabawny sposób na naukę liczenia do 10.
Po przełożeniu materiału i przełączeniu modułu dźwiękowego piłka zamienia się magicznie w nauczyciela angielskiego alfabetu. Rzucić ją ponownie, teraz mówi i śpiewa ABCDE .. Z.

W trakcie zabawy usłyszysz:
- dźwięki angielskich cyfr od 1 do 10,
- dźwięki angielskichliter alfabetu,
- zabawne dźwięki i piosenki.


K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione. <

Wymiary zabawki: średnica 20cm.
Produkt dla dzieci od 12 miesiąca życia.
Nr katalogowy: KA10621

Zabawki - Numer handlowy: 46054

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Mówiąca Piłka 2w1 w j. angielskim KA10621E?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Mówiąca Piłka 2w1 w j. angielskim KA10621E możesz kupić za 66.00 zł. Cena Mówiąca Piłka 2w1 w j. angielskim KA10621E jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 66.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Mówiąca Piłka 2w1 w j. angielskim KA10621E?
Najniższy koszt przesyłki dla Mówiąca Piłka 2w1 w j. angielskim KA10621E wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Mówiąca Piłka 2w1 w j. angielskim KA10621E jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Mówiąca Piłka 2w1 w j. angielskim KA10621E?
Bajecznie kolorowa, mięciutka Mówiąca Piłka 2w1 która pomoże dziecku w nauce alfabetu i liczenia w j. angielskim. W trakcie zabawy usłyszysz: - dźwięki angielskich cyfr od 1 do 10, - dźwięki angielskich liter alfabetu, - zabawne dźwięki i piosenki.
Zabawki - Numer handlowy: 46054Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator