Wóz strażacki Florka DD45357 - Opis produktu

Dzielny strażak Florek ze swoim niezawodnym samochodem strażackim przyjeżdża na ratunek! Zestaw zachęca do aktywnej zabawy, kształtuje rozwój motoryczny dziecka, ćwiczy zdolności manualne, pobudza zmysły i uczy logicznego myślenia. Zabawka wykonana z trwałego i bezpiecznego tworzywa.
Wóz strażacki Florka to wielozadaniowe auto. Naciśnij na biały element znajdujący się z tyłu samochodziku, a zobaczysz jak pojedzie do przodu, błyskając światełkiem oraz wydając ostrzegawcze, realistyczne dźwięki wozu strażackiego. Kiedy umieścisz Florka w samochodzie i naciśniesz na niego usłyszysz wesołą piosenkę. Słonikiem można się bawić również oddzielnie; jako figurką, odgrywając scenki i rozwijając wyobraźnię. Głowę, rączki i nóżki Florka można dowolnie ustawiać, a przy poruszaniu wydają zabawny, terkoczący dźwięk.

Funkcje produktu:
- migające światełka,
- wydaje dźwięki jak prawdziwy wóz strażacki,
- wyjmowana figurka posiada terkoczące elementy,
- autko jeździ samodzielnie do przodu po naciśnięciu białego elementu.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci 1 od roku życia.
Produkt wymaga 3 baterii typu AAA. W załączeniu baterie testowe.
Wymiary opakowania: ok. 26x12,5x18cm
Wysokość figurki: ok13cm, długość samochodu: ok.15,5cm
Numer katalogowy: DD45357
Zabawki - Numer handlowy: 88176

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Wóz strażacki Florka DD45357?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Wóz strażacki Florka DD45357 możesz kupić za 53.00 zł. Cena Wóz strażacki Florka DD45357 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 53.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Wóz strażacki Florka DD45357?
Najniższy koszt przesyłki dla Wóz strażacki Florka DD45357 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Wóz strażacki Florka DD45357 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Wóz strażacki Florka DD45357?
Razem ugasimy każdy pożar! Wóz strażacki Florka to wielozadaniowe auto: jeździ do przodu, wygrywa wesołe melodyjki oraz wydaje realistyczne dźwięki samochodu strażackiego oraz błyska światełkiem. Figurka słonika jest wyjmowana i ma terkoczące elementy.
Zabawki - Numer handlowy: 88176Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator