Cyferkowy pilocik szary DD42398 - Opis produktu

Cyferkowy pilocik wykonany z wysokiej jakości plastiku "dorosłych" kolorach, idealnie imitujący ten prawdziwy do tv. Pilocik ma możliwość pobrania aplikacji do gier na smartfona, który przypomina prawdziwy pilot do przełączania kanałów telewizyjnych.
Zabawka wyposażona jest w 2 funkcje:
- pierwsza uczy dziecko rozpoznawania cyferek i kierunków,
- druga to możliwość przełączenia pilocika na język angielski.
Zabawka uczy kreatywnego myślenia, koncentracji oraz pobudza wyobraźnię dziecka.
Aby rozszerzyć działanie zabawki, należy pobrać na smartfona darmową aplikację z AppStore lub z Google Play i rozpocząć wspaniałą zabawę. Do wyboru jest kilka gier edukacyjnych, w których dziecko może sterować pilocikiem.

Funkcje zabawki:
- poznawanie zależności przyczynowo-skutkowych,
- wspomaga kształtowanie funkcji motorycznych,
- zachęca do odkrywanie świata,
- stymuluje wyobraźnię dziecka.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia.
Zabawka wymaga 2 sztuk baterii LR03 1,5V (AAA), załączono baterie testowe.
Wymiary opakowania: 15x20x6cm, długość zabawki ok. 17cm.
Numer katalogowy: DD42398
Zabawki - Numer handlowy: 88187

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Cyferkowy pilocik szary DD42398?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Cyferkowy pilocik szary DD42398 możesz kupić za 39.00 zł. Cena Cyferkowy pilocik szary DD42398 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 39.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Cyferkowy pilocik szary DD42398?
Najniższy koszt przesyłki dla Cyferkowy pilocik szary DD42398 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Cyferkowy pilocik szary DD42398 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Cyferkowy pilocik szary DD42398?
Cyferkowy pilocik wykonany z wysokiej jakości plastiku w "dorosłych" kolorach, idealnie imitujący ten prawdziwy do tv. Ma możliwość pobrania aplikacji do gier, co pozwoli na rozszerzenie możliwości zabawy i edukacji.
Zabawki - Numer handlowy: 88187Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator