Pingwinek orkiestra LC27245 - Opis produktu

Niezmiernie elegancki, z czerwoną muszką pingwinek orkiestra ma na imię Oskar. To idealny muzyczny towarzysz dla dziecka. Zawsze jest gotów zagrać jedną z 4 melodii. Jedną z nich jest znana wesoła piosenka: "Jeśli jesteś szczęśliwy w dłonie klaszcz". Pingwinek lubi grać razem z dzieckiem! - wystarczy, że przyciśnie ono brzuszek pingwina, aby samodzielnie uruchomić odtwarzanie dodatkowych instrumentów muzycznych w wykonywanym właśnie muzycznym utworze. Dzięki temu Twoje dziecko uwrażliwi słuch i rozwinie poczucie rytmu.
Miękki, pluszowy Oskar ma słodki buziak i biało-czarne kolory - jak prawdziwy pingwin, a także inne kontrastujące kolory i ciekawe w dotyku materiały. Maluszek odnajdzie ukryte pod skrzydełkami nutki, a także niespodzianki ukryte w skrzydełkach: piszczek i grzechotkę. Jego zmysły pobudzi dotykanie szeleszczącej kamizelki i próby chwytania satynowych wstążeczek.
Zabawkę można postawić przy łóżeczku lub przytulić jak przytulankę, angażuje wzrok, słuch, dotyk oraz umiejętności motoryczne wspomagając w ten sposób rozwój maluszka w kluczowych etapach jego rozwoju. W późniejszym okresie umożliwi zabawę w odgrywanie ról w domu i poza domem.

Funkcje produktu:
- po naciśnięciu brzuszka wygrywa 4 melodie,
- razem Mama i dziecko, mogą dodać do melodii brzmienie dodatkowych instrumentów, tworząc symfonię, poprzez ponowne naciśnięcie Oskara,
- jasne, intensywne kolory stymulujące zmysł wzroku,
- różne struktury materiałów do odkrycia poprzez dotyk,
- interesujące wzory tkanin skupiające uwagę,
- zabawne brwi z satynowych wstążeczek,
- ukryte zabawki: piszczek i grzechotka,
- szeleszcząca kamizelka,
- kontrastowe biało-czarne wzory.

Piękne, żywe kolory i wzory, ciekawa faktura materiału, szeleszczące elementy zachęcą Twoje dziecko do zabawy, pobudzając jego zmysł dotyku, słuchu i wzroku.

Wygodny uchwyt umieszczony w zabawce pozwoli na zabranie jej wszędzie ze sobą i umieszczenie w dowolnie wybranym przez nas miejscu: wózek, łóżeczko, nosidełko-fotelik samochodowy, jak również zamiennie do maty edukacyjnej.

Firma Lamaze w oparciu o filozofię zdrowego rodzicielstwa stworzyła kompleksowy system miękkich zabawek. Najważniejsze dla rodziców, to zapewnienie dzieciom zdrowia, szczęścia i bezpieczeństwa. Zabawki zostały zaprojektowane we współpracy z ekspertami ds. rozwoju dzieci. Mają one za zadanie angażować dziecko w odkrywanie świata, jednocześnie dając dużo radości, a rodzicom zapewnić chwile spokoju. Kolorowe zapisy informują o przeznaczeniu zabawki w zależności od wieku dziecka i jego umiejętności rozwojowych. Co najważniejsze, wszystkie produkty Lamaze spełniają lub przekraczają wymogi określone w przepisach tak, aby jak najlepiej zapewnić bezpieczeństwo dziecku. Zabawki te mogą towarzyszyć dziecku już od pierwszego dnia narodzin aż do wczesnych lat przedszkolnych pokazując dziecku ciekawą ścieżkę zabawy, stymulując ich rozwój i ucząc je nowych umiejętności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość opakowania: ok. 20x15x27,5cm
Zabawka wymaga 2 baterii AA (w załączeniu baterie testowe). Wielkość zabawki: ok. 24cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 6 miesiąca.
Nr katalogowy: LC27245

Zabawki - Numer handlowy: 87073

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator