Odkrywcza farma 24687 - Opis produktu

Poznaj uroki wiejskiego życia z Odkrywczą farmą, na której dni płyną spokojnie, przy dźwiękach słodkich melodii i ciekawych rymowanek. Tak wiele do odkrycia w jednej zabawce! Mieszka tu farmer wraz ze swymi zwierzątkami, a wszystkich małych gości, którzy zechcą ich odwiedzić, ugoszczą mnóstwem atrakcji! Na poznanie i naukę czeka: sorter kształtów, rymowanki i piosenki w języku polskim, terkoczący dźwięk, wesołe melodie, światełka, a nawet realistyczne odgłosy zwierząt. Zabawka posiada na dachu wygodny uchwyt, który ułatwi przenoszenie jej w wybrane miejsce. Zabawa na farmie zajmie malucha na długo, ale przede wszystki wzbogaci wiedzę o otaczającym nas świecie oraz wpłynie na rozwój mowy i wyobraźni. Figurki: farmer, konik, krówka, świnka i kurka ustawiamy we właściwych miejscach na farmie lub możemy się nimi bawić oddzielnie.

Funkcje produktu:
- rymowane wierszyki w j. polskim,
- 2 piosenki w j. polskim,
- odtwarza miłe dla ucha melodie,
- posiada sorter kształtów,
- efekty świetlne i dźwiękowe,
- poznanie codziennych zwyczajów na farmie,
- rozwój motoryki małej i dużej,
- poznanie zależności przyczynowo-skutkowych,
- wygodny uchwyt do przenoszenia.
 
Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca życia. 
Produkt wymaga 2 baterii typu AA. W załączeniu baterie testowe. 
Wymiary opakowania: ok. 27,5x18x42cm 
Wielkość zabawki: ok.41x26cm
Numer katalogowy: DD24687
Zabawki - Numer handlowy: 50158

 

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Odkrywcza farma 24687?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Odkrywcza farma 24687 możesz kupić za 149.00 zł. Cena Odkrywcza farma 24687 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 149.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Odkrywcza farma 24687?
Najniższy koszt przesyłki dla Odkrywcza farma 24687 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Odkrywcza farma 24687 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Odkrywcza farma 24687?
Poznaj uroki wiejskiego życia z Odkrywczą farmą, na której dni płyną spokojnie. Na odkrycie czekają: sorter kształtów, rymowanki i piosenki w języku polskim, terkoczący dźwięk, wesołe melodie, światełka, a nawet realistyczne odgłosy zwierząt.
Leżaczki - Numer handlowy: 50158Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator