Tablica magnetyczna i zestaw magnesów Na farmie - Opis produktu

Tablica magnetyczna w rolce i zestaw magnesów Na farmie to świetna podstawa do zabawy i nauki zwiazanej z tą tematyką. Tablica magnetyczna jest elastyczna, lekka i kompaktowa. Dzięki samoprzylepnej podstawie będziesz mógł bezpiecznie zamocować ją do dowolnej płaskiej powierzchni. Może stanowić ozdobę pokoju dziecięcego. Zapoznajcie się ze zwierzętami farmy i dowiedzcie się o nich wszystkiego! Gra zawiera samoprzylepną podstawę z obrazem farmy i miękkie magnesy. Dekoracyjna mata stanowi pole do gry. Połóż matę na płaskiej powierzchni (najlepiej przyciagającej magnes, żeby się nie przesuwała) i rozpocznij podróż przez wesołą farmę. Można poruszać magnetycznymi figurkami zwierząt, umieścić je w odpowiednim miejscu i wymyślać o nich ciekawe historie. Gra rozwija logiczne myślenie, pamięć, mówienie i małą motorykę. Możesz też użyć do tworzenia niesamowitych obrazów dowolne zestawy piankowych magnesów znajdujących się w ofercie marki lub dowolnie innych. Ucz się i baw z przyjemnością!
Zestaw zawiera: 25 magnesów, samoprzylepną podstawę-matę o wymiarach 48x32cm.

Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 do 6 lat.

Nr katalogowy: RK2040-01

Zabawki - Numer handlowy: 90012

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Tablica magnetyczna i zestaw magnesów Na farmie?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Tablica magnetyczna i zestaw magnesów Na farmie możesz kupić za 49.00 zł. Cena Tablica magnetyczna i zestaw magnesów Na farmie jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 49.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Tablica magnetyczna i zestaw magnesów Na farmie?
Najniższy koszt przesyłki dla Tablica magnetyczna i zestaw magnesów Na farmie wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Tablica magnetyczna i zestaw magnesów Na farmie jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Tablica magnetyczna i zestaw magnesów Na farmie?
Tablica magnetyczna w rolce to najlepsze rozwiązanie do zabawy i nauki. Duże pole tablicy magnetycznej o tematyce Farma otwiera nowe możliwości. Dzięki samoprzylepnej podstawie będziesz mógł bezpiecznie zamocować ją do dowolnej płaskiej powierzchni. Teraz Twoje magnesy będą w jednym miejscu.
Zabawki - Numer handlowy: 90012Pliki załączone do produktu

Instrukcja Tablica magnetyczna i zestaw magnesów Na farmie - RK2040-01E (Rozmiar: 0,60 MB)

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator