Gra edukacyjna Świat Farma - dla przedszkolaków 1310-01 - Opis produktu

Edukacyjna gra Świat Farma - dla przedszkolaków to zestaw 3w1 w maxi rozmiarze. Dzięki temu dużemu kompletowi edukacyjnemu przedszkolak pozna wiejskie zwierzęta oraz cyfry od 1 do 5. Wszystkie elementy wykonano z mocnej tektury. W zestawie Farma znajdują się jednocześnie 3 ciekawe gry:
1. Jasne i kolorowe puzzle. Układając je, maluch poćwiczy wyobraźnię, logiczne myślenie oraz małą motorykę, a także pozna pojęcie część i całość. Elementy puzzli są duże, dlatego też łatwo je trzymać w małych rączkach i łączyć ze sobą.
2. Domki-puzzle do złożenia i nauki liczenia od 1 do 5. Zajrzyjcie w okienka i policzcie mieszkańców każdego domku. Na dole domków przedstawiono cyfry, odpowiadające ilości zwierzątek mieszkających w danym domku.
3. Gra lotto. Wypełniajcie pola do gry potrzebnymi okrągłymi fiszkami oraz poznawajcie zwierzątka farmy.

Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Długość domków po ułożeniu: 60cm.
Wielkość opakowania: ok. 27x31x9cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 do 5 lat.
Nr katalogowy: RK1310-01

Zabawki - Numer handlowy: 90048/01

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gra edukacyjna Świat Farma - dla przedszkolaków 1310-01?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gra edukacyjna Świat Farma - dla przedszkolaków 1310-01 możesz kupić za 44.00 zł. Cena Gra edukacyjna Świat Farma - dla przedszkolaków 1310-01 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 44.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gra edukacyjna Świat Farma - dla przedszkolaków 1310-01?
Najniższy koszt przesyłki dla Gra edukacyjna Świat Farma - dla przedszkolaków 1310-01 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gra edukacyjna Świat Farma - dla przedszkolaków 1310-01 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gra edukacyjna Świat Farma - dla przedszkolaków 1310-01?
Edukacyjna gra Świat Farma - dla przedszkolaków to zestaw 3w1 gier w maxi rozmiarze. Dzięki temu dużemu kompletowi edukacyjnemu przedszkolak pozna wiejskie zwierzęta oraz cyfry od 1 do 5. Wszystkie jego elementy wykonano z mocnej tektury.
Zabawki - Numer handlowy: 90048/01Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator