Aparat fotograficzny DD42747 - Opis produktu

Aparat foto to kolorowe urządzenie, które skrywa moc dźwięków -  poznaj je wszystkie! Terkoczący obiektyw, wyskakująca klisza a ku-ku i wesołe odgłosy, to tylko część niespodzianek, które czekają na małego fotografa w tej wielofunkcyjnej zabawce! Aparat oswoi malucha z obiektywem i zachęci do odkrywania zależności przyczynowo – skutkowych. Bezpieczne lusterko, które znajduje się z przodu kliszy posłuży maluchowi do samopoznania.

Funkcje produktu:
- wesoła melodia i migające światełka,
- odkrywaj realistyczne i zabawne odgłosy,
- wyskakująca klisza,
- bezpieczne lusterko,
- przycisk migawki,
- terkoczący obiektyw,
- rozwija sprawność manualną dziecka, 
- stymuluje zmysł wzroku i słuchu,
- uczy dziecko wykonywania prostych poleceń,
- wykonany jest z bezpiecznego plastiku, łatwego do utrzymania w czystości.
 
Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia.
Zabawka wymaga 2 sztuk baterii AAA 1,5V, załączone baterie testowe.
Wymiary opakowania: 15x7x15cm, wielkość zabawki ok. 12x12cm.
Numer katalogowy: DD42747
Zabawki - Numer handlowy: 50180

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Aparat fotograficzny DD42747?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Aparat fotograficzny DD42747 możesz kupić za 39.00 zł. Cena Aparat fotograficzny DD42747 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 39.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Aparat fotograficzny DD42747?
Najniższy koszt przesyłki dla Aparat fotograficzny DD42747 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Aparat fotograficzny DD42747 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Aparat fotograficzny DD42747?
Aparat foto to kolorowe urządzenie, które skrywa moc dźwięków - poznaj je wszystkie! Terkoczący obiektyw, wyskakująca klisza a ku-ku i wesołe odgłosy, to tylko część niespodzianek, które czekają na małego fotografa w tej wielofunkcyjnej zabawce!
Zabawki - Numer handlowy: 50180Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator