Gra edukacyjna - Świat przyjaźni - Opis produktu

Gra edukacyjna Świat przyjaźni sprawi, że zadbamy o zwierzątka w mieście. Pomożemy zwierzakom zbudować ich własne nowe domki i jednocześnie się pobawimy! Gra przeznaczona jest dla 2-4 osób w wieku od 4 do 8 lat. Zadaniem uczestnika gry jest zbudowanie jak największej liczby domków składających się z 3 poziomów: parter, piętro i poddasze. Zasady gry nie są trudne, ale jest dużo zadań do wykonania zanim osiągnie się cel. Na początku rzucamy kostką z obrazkami części domów, aby wylosować element domu. Następnie kręcimy strzałką na kole poleceń do wykonania. Jest 6 wariantów działań:
1. pole różowe - pozostaw wylosowany za pomocą kostki element do budowy domu dla siebie, aby móc go wykorzystać do budowy,
2. pole fioletowe - oddaj wylosowaną część jakiemukolwiek z graczy,
3. pole pomarańczowe - zwróć element do ogólnego stosu elementów do budowy domków,
4. pole żółte - zostawiasz element dla siebie i możesz dobrać jeszcze jeden,
5. pole zielone - jeśli chcesz możesz zamienić wylosowany właśnie element, na inny, lepszy dla Ciebie,
6. pole niebieskie - wykonaj jedno z zadań na fiszkach i pozostaw dla siebie element.
Ponadto w komplecie znajdują się specjalne fiszki z niezwykłymi i zabawnymi zadaniami do wykonania. Gracz losuje jedną fiszkę, czyta samodzielnie lub pomaga mu inna osoba, jakie to zadanie i je wykonuje. Jeśli gracz wylosuje element domu z obrazkiem złotej monety, bierze dla siebie monetę ratunkową. Wówczas, jeśli wylosuje na kole ze strzałką zadanie, którego wykonać nie chce - może ją wykorzystać i nie wykonywać polecenia z koła. W grze jest tylko 6 takich monet.
Rzucajcie kostką po kolei, wykonujcie zadania i polecenia. Układajcie kompletne domki. Gra kończy się, gdy na jednym ze stosów skończą się elementy domków. Zwycięża ten, kto ułoży najwięcej 3-elementowych, pełnych domów.
W zestawie znajdują się:
- 48 szt. elementów budnynków,
- 20 szt. fiszek z zadaniami,
- 6 szt. monet ratunkowych,
- 1 szt. koło fortuny,
- 1 szt. kostka,
- 6 szt. nalepek na kostkę,
- instrukcja.

Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 4 do 8 lat.
Wielkość elementu domku: ok.5x9cm
Wymiary opakowania: ok. 10x10x10cm
Nr katalogowy: RK1110-01

Zabawki - Numer handlowy: 90030/1

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gra edukacyjna - Świat przyjaźni?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gra edukacyjna - Świat przyjaźni możesz kupić za 22.00 zł. Cena Gra edukacyjna - Świat przyjaźni jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 22.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gra edukacyjna - Świat przyjaźni?
Najniższy koszt przesyłki dla Gra edukacyjna - Świat przyjaźni wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gra edukacyjna - Świat przyjaźni jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gra edukacyjna - Świat przyjaźni?
Gra edukacyjna Świat przyjaźni sprawi, że zadbamy o zwierzątka w mieście. Pomożemy zwierzakom zbudować ich własne nowe domki i jednocześnie się pobawimy! Gra przeznaczona jest dla 2-4 osób w wieku od 4 do 8 lat. Zasady gry nie są trudne, ale jest dużo zadań do wykonania zanim osiągnie się cel.
Zabawki - Numer handlowy: 90030/1Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator