Gra edukacyjna dla najmniejszych Żywy świat - Opis produktu

Gra edukacyjna - Żywy świat polecana jest dla namniejszych dzieci - już od 3 lat. W tym wieku wszystko dookoła jest ciekawe i fascynujące. Teraz maluchy mogą poznawać i odkrywać nowe postaci z fauny w niezwykłej formie gry. Rozłóż przed dzieckiem kartonowe elementy oraz śrubkę z nakrętką. Niech maluch wskaże, które elementy są potrzebne do skonstruowania owada, a które dla rybki. Potem kolejno skonstruujcie zwierzątka i sprawdźcie jak poruszają skrzydłami i płetwami. Dwustronne elementy, różnią się kolorami i zostały wykonane z niezwykle mocnego kartonu. Dzięki temu można urozmaicić proces gry, a także uczyć się kolorów. Zabawa z użyciem tej gry zwiększa spostrzegawczosć, ćwiczy małą motorykę, rozwija logiczne myślenie i zachęca do mówienia i tworzenia wspólnych opowieści o zwierzątkach.
 
Zestaw zawiera: 7 elementów, 1 duża śruba.
 
Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 lat.

Nr katalogowy: RK1030-01

Zabawki - Numer handlowy: 90017/1

Pliki załączone do produktu

Instrukcja Gra edukacyjna dla najmniejszych Żywy świat - RK1030-01E (Rozmiar: 0,75 MB)

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator