Gra edukacyjna dla najmniejszych Żywy świat - Opis produktu

Gra edukacyjna - Żywy świat polecana jest dla namniejszych dzieci - już od 3 lat. W tym wieku wszystko dookoła jest ciekawe i fascynujące. Teraz maluchy mogą poznawać i odkrywać nowe postaci z fauny w niezwykłej formie gry. Rozłóż przed dzieckiem kartonowe elementy oraz śrubkę z nakrętką. Niech maluch wskaże, które elementy są potrzebne do skonstruowania owada, a które dla rybki. Potem kolejno skonstruujcie zwierzątka i sprawdźcie jak poruszają skrzydłami i płetwami. Dwustronne elementy, różnią się kolorami i zostały wykonane z niezwykle mocnego kartonu. Dzięki temu można urozmaicić proces gry, a także uczyć się kolorów. Zabawa z użyciem tej gry zwiększa spostrzegawczosć, ćwiczy małą motorykę, rozwija logiczne myślenie i zachęca do mówienia i tworzenia wspólnych opowieści o zwierzątkach.
 
Zestaw zawiera: 7 elementów, 1 duża śruba.
 
Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 lat.

Nr katalogowy: RK1030-01

Zabawki - Numer handlowy: 90017/1

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gra edukacyjna dla najmniejszych Żywy świat?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gra edukacyjna dla najmniejszych Żywy świat możesz kupić za 25.00 zł. Cena Gra edukacyjna dla najmniejszych Żywy świat jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 25.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gra edukacyjna dla najmniejszych Żywy świat?
Najniższy koszt przesyłki dla Gra edukacyjna dla najmniejszych Żywy świat wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gra edukacyjna dla najmniejszych Żywy świat jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gra edukacyjna dla najmniejszych Żywy świat?
Gra edukacyjna Żywy świat polecana jest dla namniejszych dzieci - już od 3 lat. Pozwala poznawać i odkrywać nowe postaci z fauny w niezwykłej formie gry Znakomicie trenuje małą motorykę, ćwiczy spostrzegawczosć i wspiera rozwój zdolności manualnych.
Zabawki - Numer handlowy: 90017/1Pliki załączone do produktu

Instrukcja Gra edukacyjna dla najmniejszych Żywy świat - RK1030-01E (Rozmiar: 0,75 MB)

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator