Piankowe magnesy - Farma - Opis produktu

Piankowe magnesy Farma to tematyczny zestaw magnesów, który pozwoli przybliżyć dziecku świat zwierząt mieszkających na farmie. Piękne ilustracje w postaci zrozumiałych dla dzieci obrazków przedstawiających urocze zwierzęta podobają się maluchom i zachęcają do zapoznania się z nimi. Magnesy są grube (ok. 5mm), łatwe do chwycenia małą rączką. Powierzchnia magnesu jest pokryta plastikowym, zmywalnym materiałem - łatwo utrzymać go w czystości. Można je przyczepić na dowolnej metalowej powierzchni.  Zabawa z magnesami rozwija małą motorykę, twórcze myślenie, rozszerza pojęcie o otaczającym świecie, a dzięki opowieściom zwiększa także słownictwo dziecka. Rozmiar jednego elementu to ok 8cm.
W zestawie znajdują się:
- magnesy piankowe ze zwierzętami 16szt.
 
Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 do 5 lat.
Wymiary opakowania: ok. 17x13,5x6cm
Nr katalogowy: RK3110-01

Zabawki - Numer handlowy: 90029/1

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Piankowe magnesy - Farma?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Piankowe magnesy - Farma możesz kupić za 29.99 zł. Cena Piankowe magnesy - Farma jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 29.99 zł.

Ile kosztuje przesyłka Piankowe magnesy - Farma?
Najniższy koszt przesyłki dla Piankowe magnesy - Farma wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Piankowe magnesy - Farma jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Piankowe magnesy - Farma?
Piankowe magnesy Farma to tematyczny zestaw magnesów, który pozwoli przybliżyć dziecku świat zwierząt mieszkających na farmie. Obrazki z uroczymi ilustracjami zwierząt podobają się maluchom i zachęcają do zapoznania się z nimi. Magnesy są grube i łatwe do chwycenia małą rączką.
Zabawki - Numer handlowy: 90029/1Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator