Magnesy piankowe puzzle Piraci - Opis produktu

Magnesy piankowe puzzle Piraci to śliczny obrazek, który trzeba ułożyć! Układaj magnetyczne puzzle na specjalnej tablicy lub na dowolnej metalowej powierzchni np. na lodówce. To właśnie puzzle są pierwszą zabawką dzieci, które uczą je koncentrować uwagę, ćwiczą małą motorykę i wymagają cierpliwości oraz wytrwałości w dążeniu do celu. Podział puzzli na elementy z tej serii skupia się przede wszystkim na obrazie. Grafika każdego elementu stanowi pełnowartościową mini-ilustrację. Główne postacie na obrazku nie są podzielone na elementy, dzięki czemu postacie można wykorzystać w innych zabawach i historiach. Gra z magnesami rozwija także myślenie twórcze oraz rozszerza pojęcie o otaczającym świecie. Grubsze magnesy są łatwe do uchwycenia i przesuwania z miejsca na miejsce przez małe rączki. W zestawie znajduje się 16 magnetycznych elementów, a cały obrazek ma wymiary 15,5x15,5cm.
Puzzle magnetyczne z wyjątkowymi częściami! Zamiast standardowych prostokątnych puzzli – elementy o niezwykłych kształtach, podzielone w taki sposób, aby główni bohaterowie ilustracji byli w całości. Natomiast dzięki ułożeniu na folii samoprzylepnej elementy solidnie łączą się ze sobą, po jej zdjęciu baw się na tablicy magnetycznej.

Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Grubość magnetycznych pianek: 4mm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 do 5 lat.
Nr katalogowy: RK5010-01

Zabawki - Numer handlowy: 90031/1

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Magnesy piankowe puzzle Piraci?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Magnesy piankowe puzzle Piraci możesz kupić za 8.00 zł. Cena Magnesy piankowe puzzle Piraci jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 8.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Magnesy piankowe puzzle Piraci?
Najniższy koszt przesyłki dla Magnesy piankowe puzzle Piraci wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Magnesy piankowe puzzle Piraci jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Magnesy piankowe puzzle Piraci?
Magnesy piankowe puzzle Piraci to śliczny obrazek, który trzeba ułożyć! Podział puzzli na elementy z tej serii skupia się przede wszystkim na obrazie. Grafika każdego elementu stanowi pełnowartościową mini-ilustrację. Bawić się można wszędzie: w domu, podczas podróży, na wakacjach.
Zabawki - Numer handlowy: 90031/1Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator