Gang Potworów Ohydny Tod fioletowy OU - Opis produktu

Poznaj potwory Shake Headz - Gang Potworów to seria małych zabawek, wydających zabawne odgłosy np. bekanie, czkanie czy pierdzenieOhydny Tod w kolorze fioletowym to jeden z nich. Wystarczy nim potrząsnąć, aby usłyszeć śmieszne odgłosy. Im bardziej nim potrząsasz, tym więcej dźwięków wydaje. Zabawki zostały wykonane z wysokiej jakości plastiku, mają "straszliwie potworne" twarze w intensywnych kolorach. Te zabawne postaci utknęły w puszkach po napojach i muszą uwolnić toksyczne opary toaletowe! Śmiechu i żartom nie będzie końca. Zbierz cały gang!
Zabawki są pojedyńczo pakowane w pojemnik w kształcie puszki, której 2 części, po otwarciu, można wykorzystać do stworzenia szarego domku dla swojego potworka. Dzięki uchwytowi do paska pojemnik z potworkiem można wygodnie przypiąć np. do plecaka. W komplecie znajdują się jeszcze okrągłe karty do wymieniania się z przyjaciółmi. Zabawka posiada zabezpieczenie, które należy usunąć, aby działała. Ponadto posiada przełącznik on/off do włączenia gotowości do uruchomienia zbawnych dźwięków. Dzięki niewielkim rozmiarom, zajmuje niewiele miejsca i można wszędzie ją ze sobą zabrać. Stworzone do kolekcjonowania, a można również je wykorzystać jako figurki w wymyślonych przez siebie grach lub zabawie.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 4 lat.
Zabawka wymaga 3 sztuk baterii LR44 1,5V (AG13), załączono baterie testowe.
Wymiary opakowania: ok. 13x7x7cm, wysokość figurki: 5cm
Numer katalogowy: DD002/07
Zabawki - Numer handlowy: 88190/07Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gang Potworów Ohydny Tod fioletowy OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gang Potworów Ohydny Tod fioletowy OU możesz kupić za 21.00 zł. Cena Gang Potworów Ohydny Tod fioletowy OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 21.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gang Potworów Ohydny Tod fioletowy OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Gang Potworów Ohydny Tod fioletowy OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gang Potworów Ohydny Tod fioletowy OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gang Potworów Ohydny Tod fioletowy OU?
Poznaj potwory Shake Headz - Gang Potworów to seria małych zabawek, wydających zabawne odgłosy np. bekanie, czkanie czy pierdzenie. Wystarczy nim potrząsnąć, aby usłyszeć śmieszne odgłosy. Im bardziej nim potrząsasz, tym więcej dźwięków wydaje.
Zabawki - Numer handlowy: DD002/07Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator