Gra Leon łowca DD76015 OU - Opis produktu

Leon łowca to niezwykły kameleon. Ma baaardzo długi, wyciągany język. Jest bardzo sprytny i wymyślił metodę łapania robaczków: wyciąga język i czeka aż na nim usiądą. Kiedy na języku znajdą się już poukładane żetony z obrazkami smakowitych dla kameleona robaczków Leon mógłby je zjeść, ale czasem przymyka oczy i wtedy gracz za pomocą patyczka z obrazkiem owada oraz przyssawką ratuje robaczki na żetonach - zbierając je, jak Leon nie patrzy. Jeśli kameleon otworzy oczy w czasie, gdy ratujesz robaki zwinie szybko swój język. Wygrywa ten gracz, który uratuje najwięcej robaków. 

Funkcje zabawki:

- gra przeznaczona dla maksymalnie 4 graczy od 4 roku życia,
- w zestawie patyczki z przyssawką do zbierania żetonów, żetony z obrazkami robaków oraz kameleon
- zabawka z dźwiękiem,
- rozwija koordynację wzrokowo-ruchową, koncentrację oraz spostrzegawczość,
- dzięki wspólnemu przeżywaniu emocji, gra pomaga w tworzeniu relacji społecznych i tworzeniu więzi towarzyskich.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 4 roku życia. 
Produkt wymaga 3 baterii typu AAA. Nie załączono.
Wymiary opakowania: ok. 27x27x10,5cm
Numer katalogowy: DD76015
Zabawki - Numer handlowy: 50122

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator