Gra Leon łowca DD76015 OU - Opis produktu

Leon łowca to niezwykły kameleon. Ma baaardzo długi, wyciągany język. Jest bardzo sprytny i wymyślił metodę łapania robaczków: wyciąga język i czeka aż na nim usiądą. Kiedy na języku znajdą się już poukładane żetony z obrazkami smakowitych dla kameleona robaczków Leon mógłby je zjeść, ale czasem przymyka oczy i wtedy gracz za pomocą patyczka z obrazkiem owada oraz przyssawką ratuje robaczki na żetonach - zbierając je, jak Leon nie patrzy. Jeśli kameleon otworzy oczy w czasie, gdy ratujesz robaki zwinie szybko swój język. Wygrywa ten gracz, który uratuje najwięcej robaków. 

Funkcje zabawki:

- gra przeznaczona dla maksymalnie 4 graczy od 4 roku życia,
- w zestawie patyczki z przyssawką do zbierania żetonów, żetony z obrazkami robaków oraz kameleon
- zabawka z dźwiękiem,
- rozwija koordynację wzrokowo-ruchową, koncentrację oraz spostrzegawczość,
- dzięki wspólnemu przeżywaniu emocji, gra pomaga w tworzeniu relacji społecznych i tworzeniu więzi towarzyskich.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 4 roku życia. 
Produkt wymaga 3 baterii typu AAA. Nie załączono.
Wymiary opakowania: ok. 27x27x10,5cm
Numer katalogowy: DD76015
Zabawki - Numer handlowy: 50122

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gra Leon łowca DD76015 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gra Leon łowca DD76015 OU możesz kupić za 44.00 zł. Cena Gra Leon łowca DD76015 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 44.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gra Leon łowca DD76015 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Gra Leon łowca DD76015 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gra Leon łowca DD76015 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gra Leon łowca DD76015 OU?
Leon łowca to niezwykły kameleon. Ma baaardzo długi, wyciągany język. Leon jest bardzo sprytny i wymyślił metodę łapania robaczków: wyciąga język i czeka aż na nim usiądą. Zadaniem gracza jest uratowanie robaczków na zetonach za pomocą specjalnego patyczka z przyssawką.
Zabawki - Numer handlowy: 50122Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator