Mata Wiejska chata 80043 - Opis produktu

Aktywizująca mata Wiejska Chata zapozna malucha ze zwierzakami mieszkającymi na farmie poprzez oglądanie obrazków i słuchanie wierszyków na ich temat, a także odkrywając ich odgłosy. Wiejskie zwierzątka i wesolutki farmer zapraszają Was na wycieczkę do wiejskiej chatki! Ta przenośna, kolorowa plansza z obrazkami potrzebuje przestrzeni o wymiarach 70x50cm, aby ją rozłożyć. Usiądź wygodnie przed matą, naciśnij włącznik i mata jest gotowa do zabawy. Słuchaj melodii, realistycznych odgłosów oraz wierszyków w języku polskim. Poszczególne funkcje uruchamiamy poprzez przyciśnięcie wybranego obrazka. Mata posiada regulację głośności, dzięki czemu dostosujesz ją do swoich potrzeb oraz włącznik on/off.

Funkcje produktu:
- 2 tryby zabawy: wesołe melodie / realistyczne odgłosy i wierszyki,
- duże i sympatyczne grafiki łatwo reagują na dotyk dziecka,
- zabawka mówi po polsku,
- realistyczne odgłosy zwierząt,
- wesołe melodie,
- rymowane wierszyki,
- regulacja głośności,
- multi-sensoryczna stymulacja dziecka, w szczególności aktywizacja motoryki i spostrzegawczości,
- rozwój słuchu, zdolności muzycznych i zwiększenie poczucia rytmu, 
- zrozumienie zależności-przyczynowo-skutkowych,
- wymiary maty: 70x50cm.
 
Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca życia.
Produkt wymaga 3 baterii typu AAA. W załączeniu baterie testowe.
Wymiary opakowania: ok. 38x26x4cm
Numer katalogowy: DD80043
Zabawki - Numer handlowy: 50174

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator