Mata Wiejska chata 80043 - Opis produktu

Aktywizująca mata Wiejska Chata zapozna malucha ze zwierzakami mieszkającymi na farmie poprzez oglądanie obrazków i słuchanie wierszyków na ich temat, a także odkrywając ich odgłosy. Wiejskie zwierzątka i wesolutki farmer zapraszają Was na wycieczkę do wiejskiej chatki! Ta przenośna, kolorowa plansza z obrazkami potrzebuje przestrzeni o wymiarach 70x50cm, aby ją rozłożyć. Usiądź wygodnie przed matą, naciśnij włącznik i mata jest gotowa do zabawy. Słuchaj melodii, realistycznych odgłosów oraz wierszyków w języku polskim. Poszczególne funkcje uruchamiamy poprzez przyciśnięcie wybranego obrazka. Mata posiada regulację głośności, dzięki czemu dostosujesz ją do swoich potrzeb oraz włącznik on/off.

Funkcje produktu:
- 2 tryby zabawy: wesołe melodie / realistyczne odgłosy i wierszyki,
- duże i sympatyczne grafiki łatwo reagują na dotyk dziecka,
- zabawka mówi po polsku,
- realistyczne odgłosy zwierząt,
- wesołe melodie,
- rymowane wierszyki,
- regulacja głośności,
- multi-sensoryczna stymulacja dziecka, w szczególności aktywizacja motoryki i spostrzegawczości,
- rozwój słuchu, zdolności muzycznych i zwiększenie poczucia rytmu, 
- zrozumienie zależności-przyczynowo-skutkowych,
- wymiary maty: 70x50cm.
 
Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca życia.
Produkt wymaga 3 baterii typu AAA. W załączeniu baterie testowe.
Wymiary opakowania: ok. 38x26x4cm
Numer katalogowy: DD80043
Zabawki - Numer handlowy: 50174

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Mata Wiejska chata 80043?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Mata Wiejska chata 80043 możesz kupić za 49.00 zł. Cena Mata Wiejska chata 80043 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 49.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Mata Wiejska chata 80043?
Najniższy koszt przesyłki dla Mata Wiejska chata 80043 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Mata Wiejska chata 80043 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Mata Wiejska chata 80043?
Aktywizująca mata Wiejska Chata zapozna malucha ze zwierzakami mieszkającymi na farmie poprzez oglądanie obrazków i słuchanie wierszyków na ich temat, a także odkrywając ich odgłosy. Posiada 2 tryby zabawy i regulację głośności.
Zabawki - Numer handlowy: 50174Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator