Gra Mroczny kosiarz DD76039 OU - Opis produktu

Ekscytująca gra Mroczny Kosiarz przeznaczona dla wszystkich od 5 lat nie znających strachu! Zakapturzona postać strzeże trumny otoczonej przez cztery świece. Twoim zadaniem jest dmuchać w swoją świeczkę jak najwięcej razy, żeby wygrać. Ale uważaj i unikaj zielonego wzroku Kosiarza, chowaj się jak tylko spostrzeżesz, że zamierza spojrzeć na Ciebie. Głowa Kosiarza kręci się dookoła, także trzeba być spostrzegawczym i czujnym oraz dmuchać w świeczkę tylko wtedy, gdy nie patrzy. W przeciwnym razie, Kosiarz ukarze Cię i przez chwilę nie będziesz mógł uczestniczyć w zabawie. Gdy czas się skończy wieko trumny odskoczy, a w jej wnętrzu na liczniku pojawi się wynik gracza, który zdobył najwięcej punktów, zaświeci się także płomień jego świecy, wskazując, który gracz został zwycięzcą. Zabawka przeznaczona dla maksymalnie 4 graczy.
 
Funkcje zabawki:
- światło,
- dźwięk,
- wpływa na rozwój koncentracji,
- ćwiczy refleks i koordynację wzrokowo-ruchową,
- umacnia więzi towarzyskie i zapewnia świetną zabawę,
- gra przeznaczona dla maksymalnie 4 graczy od 5 lat.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 5 roku życia.
Produkt wymaga 3 baterii typu AAA. Nie załączono.
Wymiary opakowania: ok. 27x27x8cm
Numer katalogowy: DD76039
Zabawki - Numer handlowy: 50121

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator