Baby Puzzles Bajkowe ze skrzatem - Opis produktu

Baby puzzles  - Bajkowe ze skrzatem to duże, grube (4mm) puzzle piankowe dla najmłodszych - już dla dzieci powyżej 3 lat. W komplecie znajdują się 4 obrazki. Puzzle podzielone zostały na różne ilości elementów (trzy, cztery lub pięć), aby pomóc dziecku nauczyć się łączyć osobne części w jedną całość zgodnie z zasadami logiki. Dziecko ma za zadanie połączyć elementy puzzli, układając poszczególne bajkowe postacie lub obrazki. Zabawa rozwija małą motorykę, myślenie logiczne, koncentrację uwagi i skupienie. 
 
Zestaw: 4 obrazki, 16 elementów.
 
Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 do 5 lat.
Wielkość obrazka (po złożeniu): ok. 15x15cm (+/- 2cm).
Nr katalogowy: RK6010-02

Zabawki - Numer handlowy: 90020/2

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Baby Puzzles Bajkowe ze skrzatem?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Baby Puzzles Bajkowe ze skrzatem możesz kupić za 9.80 zł. Cena Baby Puzzles Bajkowe ze skrzatem jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 9.80 zł.

Ile kosztuje przesyłka Baby Puzzles Bajkowe ze skrzatem?
Najniższy koszt przesyłki dla Baby Puzzles Bajkowe ze skrzatem wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Baby Puzzles Bajkowe ze skrzatem jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Baby Puzzles Bajkowe ze skrzatem?
Baby puzzles - Bajkowe ze skrzatem to duże, grube (4mm) puzzle piankowe dla najmłodszych. 4 obrazki podzielone zostały na różne ilości elementów (3, 4 lub 5), aby pomóc dziecku nauczyć się łączyć osobne części w jedną całość.
Zabawki - Numer handlowy: 90020/2Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator