Krokodyl Wodna Zabawa 50464 - Opis produktu

Zapomnij o nudzie z wodnym Krokodylkiem, który zabawi aż na 5 różnych sposobów! Umieść zabawkę w wodzie i przepinaj końcówki, aby zmieniać sposób wytryskiwania wody. Do wyboru masz 4 nakrycia głowy krokodylka i wężyk z słuchawką prysznicową. W zestawie znajdują się także przyssawki umożliwiające przymocowanie zabawki do ściany wanny, w celu unieruchomienia jej. Krokodylkowa platforma wyposażona jest w akumulator, który naładujesz dołączonym do zestawu kablem USB.
Produkt przeznaczony jest dla dzieci od 18 miesiąca życia.
 
Cechy produktu:
- w zestawie 4 nakładki na głowę krokodyla i słuchawka prysznicowa z pingwinkiem (możliwość zabawy na 5 sposobów);
- zabawka wyposażona jest w przyssawki, umożliwiające przymocowanie jej np. do ściany wanny;
- w zestawie akumulator i kabel USB;
- wiek: 18m+

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 18 miesiąca życia. 
Wymiary opakowania: ok. 13x14x12cm 
Numer katalogowy: DD50464
Zabawki do wody - Numer handlowy: 50192

 

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Krokodyl Wodna Zabawa 50464?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Krokodyl Wodna Zabawa 50464 możesz kupić za 59.99 zł. Cena Krokodyl Wodna Zabawa 50464 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 59.99 zł.

Ile kosztuje przesyłka Krokodyl Wodna Zabawa 50464?
Najniższy koszt przesyłki dla Krokodyl Wodna Zabawa 50464 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Krokodyl Wodna Zabawa 50464 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Krokodyl Wodna Zabawa 50464?
Zapomnij o nudzie z wodnym Krokodylkiem, który zabawi aż na 5 różnych sposobów! Umieść zabawkę w wodzie i przepinaj końcówki, aby zmieniać sposób wytryskiwania wody.
Zabawki do wody - Numer handlowy: 50171Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator