Gąsienniczka z pozytywką LC27107 - Opis produktu

Gąsienniczka z pozytywką łączy różne struktury materiałów: gładkich i puszowych, intensywną kolorystykę i walory edukacyjne. Składa się z 8 barwnych części o ciekawych wzorach oraz supełków, idealnych do chwytania i ćwiczenia małej motoryki. Zabawkę można wykorzystać od dnia narodzin poprzez przymocowanie jej do łóżeczka, w taki sposób, aby barwy stymulowały wzrok niemowlęcia. Gąsiennica posiada szeleszczące elementy, piszczałkę, dzwoneczek i grzechotkę, które są ukryte w poszczególnych częściach zwierzątka do odkrycia przez większe dziecko. Wielokolorowe wzory i struktury oraz haftowane oczy gąsienicy przyciągają uwagę dziecka wspomagając rozwój koncentracji, a także rozwój percepcji wzrokowej i dotykowej. Dodatkową atrakcją są odtwarzane ponaciśnięciu głowy gąsienicy przyjemne dla ucha melodie.
Na spodzie gąsiennicy znajduje się miarka w centymetrach (do 60cm) i calach, co z pewnością zaintryguje dziecko. Pluszaka można używać do mierzenia malucha, ale również jako poduszeczka wzdłuż pleców, zabezpieczająco, przed obrotem z boku podczas snu.

Funkcje gąsienicy:
- zabawka typu 3w1 - przytulanka, pozytywka i miarka,
- gra przyjemne dla ucha melodie po naciśnięciu głowy,
- posiada szeleszczące elementy, piszczek, grzechotkę i dzwoneczek rozwijające zmysł słuchu,
- miarka na spodzie zwierzątka do 60cm,
- jasne, intensywne kolory stymulujące zmysł wzroku,
- różne struktury materiałów do odkrycia poprzez dotyk,
- interesujące wzory tkanin skupiające uwagę,
- zabawne nóżki z supełków,
- dzięki pętelce na ogonku można wykorzystać ją jako zawieszkę.

Piękne, żywe kolory i wzory, ciekawa faktura materiału, szeleszczące elementy zachęcą Twoje dziecko do zabawy, pobudzając jego zmysł dotyku, słuchu i wzroku.
Pętelka umiszczona na ogonku pozwala na założenie zaczepu (nie dołączono) i wykorzystanie zabawki jako zawieszki oraz na zabranie jej wszędzie ze sobą lub umieszczenie w dowolnie wybranym przez nas miejscu: wózek, łóżeczko, nosidełko-fotelik samochodowy, jak również zamiennie do maty edukacyjnej.

Firma Lamaze w oparciu o filozofię zdrowego rodzicielstwa stworzyła kompleksowy system miękkich zabawek. Najważniejsze dla rodziców, to zapewnienie dzieciom zdrowia, szczęścia i bezpieczeństwa. Zabawki zostały zaprojektowane we współpracy z ekspertami ds. rozwoju dzieci. Mają one za zadanie angażować dziecko w odkrywanie świata, jednocześnie dając dużo radości, a rodzicom zapewnić chwile spokoju. Kolorowe zapisy informują o przeznaczeniu zabawki w zależności od wieku dziecka i jego umiejętności rozwojowych. Co najważniejsze, wszystkie produkty Lamaze spełniają lub przekraczają wymogi określone w przepisach tak, aby jak najlepiej zapewnić bezpieczeństwo dziecku. Zabawki te mogą towarzyszyć dziecku już od pierwszego dnia narodzin aż do wczesnych lat przedszkolnych pokazując dziecku ciekawą ścieżkę zabawy, stymulując ich rozwój i ucząc je nowych umiejętności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość zabawki: ok. 60cm
Wymiary opakowania: ok.24x22,5x15cm
Zawiera baterie 2 szt. LR41 (niewymienne)
Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Nr katalogowy: LC27107

Zabawki - Numer handlowy: 87082

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gąsienniczka z pozytywką LC27107?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gąsienniczka z pozytywką LC27107 możesz kupić za 69.00 zł. Cena Gąsienniczka z pozytywką LC27107 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 69.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gąsienniczka z pozytywką LC27107?
Najniższy koszt przesyłki dla Gąsienniczka z pozytywką LC27107 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gąsienniczka z pozytywką LC27107 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gąsienniczka z pozytywką LC27107?
Gąsienniczka z pozytywką łączy różne struktury materiałów: gładkich i puszowych, intensywną kolorystykę i walory edukacyjne. Melodie z pozytywki, miarka, piszczek, grzechotka, szeleszczące elementy i dzwoneczek to elmenty, które zaciekawią dziecko.
Zabawki - Numer handlowy: 87082Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator