Pozytywka ze światłem sowa LC27163 - Opis produktu

Pozytywka ze światłem sowa to magiczna lampka nocna. Jest niezwykła, bo nocne światełko jest umieszczone w brzuszku i zmienia swoje kolory, pokazując całą tęczę barw! Dodatkowo wygrywa uspokajające melodie oraz słychać cichutkie pohukiwanie sowy, tak jakby to właśnie ona włączała te melodie.
Słodka postać sówki, z wielkimi oczami ma przyjacielski i może nieco zdziwony wyraz buźki. Jest miła w dotyku dla dziecka bo została wyknana z wysokiej jakości materiałów o zróżnicowanych strukturach. Zabawne satynowe tasiemki zachęcają do skubania i pierwszych prób chwytania kciukiem i palcem wskazującym, ćwicząc tzw. chwyt pęsetowy u dziecka.
Sówka to idealny nocny przyjaciel dziecka, ale i dający wiele możliwości zabawy w ciągu dnia.

Funkcje produktu:
pomyśl - delikatne światło i muzyka uspokaja dziecko i ułatwia zasypianie, jednocześnie zapewniając dziecku poczucie bezpieczeństwa,
zobacz - zmieniające się kolory na brzuszku sowy działaja jako światełko nocne, a ich jasne kolory przykują uwagę dziecka w ciągu dnia,
słuch - sówka gra uspokajające melodie ułatwiające zasypianie dziecka,
dotyk - miękkie materiały o ciekawych strukturach są komfortowe w dotyku dla dziecka w nocy, ale także zachęcają do odkryć poprzez dotyk w ciągu dnia.

Firma Lamaze w oparciu o filozofię zdrowego rodzicielstwa stworzyła kompleksowy system miękkich zabawek. Najważniejsze dla rodziców, to zapewnienie dzieciom zdrowia, szczęścia i bezpieczeństwa. Zabawki zostały zaprojektowane we współpracy z ekspertami ds. rozwoju dzieci. Mają one za zadanie angażować dziecko w odkrywanie świata, jednocześnie dając dużo radości, a rodzicom zapewnić chwile spokoju. Kolorowe zapisy informują o przeznaczeniu zabawki w zależności od wieku dziecka i jego umiejętności rozwojowych. Co najważniejsze, wszystkie produkty Lamaze spełniają lub przekraczają wymogi określone w przepisach tak, aby jak najlepiej zapewnić bezpieczeństwo dziecku. Zabawki te mogą towarzyszyć dziecku już od pierwszego dnia narodzin aż do wczesnych lat przedszkolnych pokazując dziecku ciekawą ścieżkę zabawy, stymulując ich rozwój i ucząc je nowych umiejętności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość zabawki: 20x17cm
Wielkość opakowania: 22,5x21,5x11,5cm
Zabawka wymaga baterii: 3x1.5V AAA LR03, w załączeniu baterie testowe.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.
Nr katalogowy: LC27163

Zabawki - Numer handlowy: 87043

Opinie klientów

  • Ocena:

    Ocena 5

    Dodano: 09-10-2018

    Bardzo fajna pozytywka. Wygląd, światło jak i dzwięki są naprawde fajne. Polecam

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator