Blubbiś Granatowy - Opis produktu

Artystycznie uzdolniony, twórczy, miły, czujny, przyjemny, wnikliwy oraz niekonwencjonalny. Blubbiś granatowy uwielbia być pomysłowym i tworzyć piękne rzeczy. Przyjemność sprawia mu odnajdowanie piękna we wszystkim i wszystkich. Zawsze dobroduszny i radosny. Woli dobrze wyglądać i przebierać się, niż wyglądać nieefektownie. Lubi się wyróżniać. Czasami trochę niepewny i zbyt uczuciowy.

Blubbisie to przyjazne i miłe stworzonka, które mogą dowolnie zmieniać swój kształt. Blubbisie przybyły na dziwną planetę zwaną Ziemią, by stać się mądrzejsze i sprytniejsze i nauczyć się, jak blubbimorfować w najbardziej nieprawdopodobne kształty tego świata.
Dzięki niezwykle udanemu połączeniu science fiction i fantastyki Blubbisie stały się hitem! Stworzenia te zdobyły tytuł Zabawki Roku 2005 i 2006 w USA, a teraz przebojem wkraczają na polski rynek.
Numer katalogowy: BLU000006

Zabawki - Numer handlowy: 75006

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Blubbiś Granatowy?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Blubbiś Granatowy możesz kupić za 49.90 zł. Cena Blubbiś Granatowy jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 49.90 zł.

Ile kosztuje przesyłka Blubbiś Granatowy?
Najniższy koszt przesyłki dla Blubbiś Granatowy wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Blubbiś Granatowy jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Blubbiś Granatowy?
Blubbisie to przyjazne i miłe stworzonka, które mogą dowolnie zmieniać swój kształt. Blubbiś granatowy uwielbia być pomysłowym i tworzyć piękne rzeczy. Przyjemność sprawia mu odnajdowanie piękna we wszystkim i wszystkich.
Zabawki - Numer handlowy: 75006Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator