Miniblubbiś Ryba - Granatowy (Artysta) - Opis produktu

Uzdolniony Artystycznie, Twórczy, Miły, Czuły, Ujmujący, Wnikliwy i Niepospolity. Miniblubbiś Granatowy uwielbia mieć pomysły i tworzyć piękne rzeczy. Przyjemność sprawia mu odnajdywanie piękna we wszystkim i u wszystkich. Zawsze wyrozumiały i tryskający radością. Lubi zadbać o swój wygląd i stosownie się ubrać, niż miałby wyglądać nieefektownie. Lubi się wyróżniać. Czasami trochę niepewny i przesadnie wrażliwy.

Blubbisie to przyjazne i miłe stworzonka, które mogą dowolnie zmieniać swój kształt. Blubbisie przybyły na dziwną planetę zwaną Ziemią, by stać się mądrzejsze i sprytniejsze i nauczyć się, jak blubbimorfować w najbardziej nieprawdopodobne kształty tego świata.
Dzięki niezwykle udanemu połączeniu science fiction i fantastyki Blubbisie stały się hitem! Stworzenia te zdobyły tytuł Zabawki Roku 2005 i 2006 w USA, a teraz przebojem wkraczają na polski rynek.
Wysokość 9cm.
Numer katalogowy: BL2510026

Zabawki - Numer handlowy: 75013

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Miniblubbiś Ryba - Granatowy (Artysta)?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Miniblubbiś Ryba - Granatowy (Artysta) możesz kupić za 24.50 zł. Cena Miniblubbiś Ryba - Granatowy (Artysta) jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 24.50 zł.

Ile kosztuje przesyłka Miniblubbiś Ryba - Granatowy (Artysta)?
Najniższy koszt przesyłki dla Miniblubbiś Ryba - Granatowy (Artysta) wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Miniblubbiś Ryba - Granatowy (Artysta) jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Miniblubbiś Ryba - Granatowy (Artysta)?
Miniblubbiś Granatowy uwielbia mieć pomysły i tworzyć piękne rzeczy. Przyjemność sprawia mu odnajdywanie piękna we wszystkim i u wszystkich.
Zabawki - Numer handlowy: 75013Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator