Miniblubbiś Orzeł - Pomarańczowy (Wędrowiec) - Opis produktu

Odważny, Entuzjasta, Uczuciowy, Towarzyski, Lubiący dowodzić, Pewny Siebie. Miniblubbiś Pomarańczowy kocha naturę we wszystkich jej przejawach. Radość sprawia mu przebywanie na świerzym powietrzu i zabawa ze zwierzętami. Uwielbia odkrywać świat. Nigdy nie zamyka się w sobie, jest towarzyski i przyjacielski. Woli być przywódcą niż robić co każą inni. Chętnie daje wyraz swoim uczuciom. Bywa przesadnie uparty.

Blubbisie to przyjazne i miłe stworzonka, które mogą dowolnie zmieniać swój kształt. Blubbisie przybyły na dziwną planetę zwaną Ziemią, by stać się mądrzejsze i sprytniejsze i nauczyć się, jak blubbimorfować w najbardziej nieprawdopodobne kształty tego świata.
Dzięki niezwykle udanemu połączeniu science fiction i fantastyki Blubbisie stały się hitem! Stworzenia te zdobyły tytuł Zabawki Roku 2005 i 2006 w USA, a teraz przebojem wkraczają na polski rynek.
Wysokość 9cm.
Numer katalogowy: BL2510022

Zabawki - Numer handlowy: 75009

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Miniblubbiś Orzeł - Pomarańczowy (Wędrowiec)?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Miniblubbiś Orzeł - Pomarańczowy (Wędrowiec) możesz kupić za 24.50 zł. Cena Miniblubbiś Orzeł - Pomarańczowy (Wędrowiec) jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 24.50 zł.

Ile kosztuje przesyłka Miniblubbiś Orzeł - Pomarańczowy (Wędrowiec)?
Najniższy koszt przesyłki dla Miniblubbiś Orzeł - Pomarańczowy (Wędrowiec) wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Miniblubbiś Orzeł - Pomarańczowy (Wędrowiec) jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Miniblubbiś Orzeł - Pomarańczowy (Wędrowiec)?
Miniblubbiś Pomarańczowy kocha naturę we wszystkich jej przejawach. Radość sprawia mu przebywanie na świerzym powietrzu i zabawa ze zwierzętami. Uwielbia odkrywać świat.
Zabawki - Numer handlowy: 75009Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator