Książka Oto nadchodzą Blubbisie - Opis produktu

Książka "Oto nadchodzą Blubbisie" + DVD + CD

Do każdej książki dołączona jest interaktywna płyta DVD z grami blubbisiowymi oraz płyta Audio CD z piosenkami!

O Blubbisiach
Pierwsze Blubbisie narodziły się na początku 1996 jako szkicowane byle jak na papierze dziwne stworzenia. Z upływem lat Blubbisie nabywały coraz bardziej zdecydowanego charakteru, zanim osiągnęły swój ostateczny kształt. Blubbisiowa Mapa Osobowości powstała w końcu jako efekt intensywnych badań dotyczących rodzajów osobowości, psychologicznego znaczenia kolorów oraz magicznego znaczenia każdego spośród kolorów tęczy.
Książka opowiada o tym, jak wzmocnić poczucie własnej wartości, wykorzystywać własne zdolności do uczenia się nowych rzeczy i cieszenia się życiem.
Otworzyły się magiczne wrota i złe Hexy zostały uwolnione i opanowały Blubbisiowy Świat. Siódemka najmłodszych Blubbisiów została zmuszona do ucieczki na dziwną planetę nazywaną Ziemią. Tam muszą nauczyć się, jak użyć zdolności do zmieniania swoich kształtów, czyli blubbimorfowania, by móc pokonać najeźdźców i odzyskać własny świat.
Dzięki niezwykle udanemu połączeniu science fiction i fantastyki Blubbisie stały się hitem!
Numer katalogowy: BL2610000

Zabawki - Numer handlowy: 75015

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Książka Oto nadchodzą Blubbisie?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Książka Oto nadchodzą Blubbisie możesz kupić za 115.00 zł. Cena Książka Oto nadchodzą Blubbisie jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 115.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Książka Oto nadchodzą Blubbisie?
Najniższy koszt przesyłki dla Książka Oto nadchodzą Blubbisie wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Książka Oto nadchodzą Blubbisie jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Książka Oto nadchodzą Blubbisie?
Otworzyły się magiczne wrota i złe Hexy zostały uwolnione i opanowały Blubbisiowy Świat. Siódemka najmłodszych Blubbisiów została zmuszona do ucieczki na dziwną planetę nazywaną Ziemią. Tam muszą nauczyć się jak blubbimorfować.
Zabawki - Numer handlowy: 75015Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator