Blubbiś Fioletowy - Opis produktu

Z wyobraźnią, pomysłowy, uduchowiony, dobroczynny, samodzielny, posiadający intuicję oraz marzycielski. Blubbiś fioletowy uwielbia być wizjonerem i wymyślać różne rzeczy. Przyjemność sprawia mu odnajdowanie zagadkowych i magicznych spraw w życiu. Zawsze dąży do bycia lepszym i polepszania świata. Preferuje twórczość własną nad naśladownictwo. Lubi inspirować innych. Czasami trochę niedojrzały i zbyt dumny.

Blubbisie to przyjazne i miłe stworzonka, które mogą dowolnie zmieniać swój kształt. Blubbisie przybyły na dziwną planetę zwaną Ziemią, by stać się mądrzejsze i sprytniejsze i nauczyć się, jak blubbimorfować w najbardziej nieprawdopodobne kształty tego świata.
Dzięki niezwykle udanemu połączeniu science fiction i fantastyki Blubbisie stały się hitem! Stworzenia te zdobyły tytuł Zabawki Roku 2005 i 2006 w USA, a teraz przebojem wkraczają na polski rynek.
Numer katalogowy: BLU000007

Zabawki - Numer handlowy: 75007

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Blubbiś Fioletowy?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Blubbiś Fioletowy możesz kupić za 49.90 zł. Cena Blubbiś Fioletowy jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 49.90 zł.

Ile kosztuje przesyłka Blubbiś Fioletowy?
Najniższy koszt przesyłki dla Blubbiś Fioletowy wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Blubbiś Fioletowy jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Blubbiś Fioletowy?
Blubbisie to przyjazne i miłe stworzonka, które mogą dowolnie zmieniać swój kształt. Blubbiś fioletowy uwielbia być wizjonerem i wymyślać różne rzeczy. Przyjemność sprawia mu odnajdowanie zagadkowych i magicznych spraw w życiu.
Zabawki - Numer handlowy: 75007Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator