Balibazoo Kocyk chmurka 80229 - Opis produktu

Seria BALIBAZOO to doskonałe produkty dla najmłodszych dzieci gwarantujące wysokiej jakości, bezpieczne materiały. To zabawki, które zapewnią wiele doznań sensorycznych, a również zmieniają funkcjonalność w zależności od potrzeb dziecka i opiekuna. Milutka przytulanka - kocyk chmurka ukoi i zabawi, a także rozwinie zdolności motoryczne oraz koordynację wzrokowo-ruchową dziecka. To idealny pierwszy przyjaciel w ciągu dnia i nocy. Zabawka została wykonana z materiałów najwyższej jakości, miłych w dotyku, świetnych do przytulenia podczas zasypiania. Sprawdzi się również podczas spaceru zapewniając dziecku możliwość odkrycia interesujących właściwości: grzechotkiw chmurce, elastycznego gryzaka, szeleszczącego słoneczka, satynowych wstążek, różnych struktur materiałów, pięknych barw i ciekawych wzorów graficznych, również tych o wysokim kontraście.
 
Funkcje zabawki:
- miękka przytulanka w postaci małego kocyka z zawieszkami i ciekawymi elementami do odkrycia,
- idalny przyjaciel do przytulania i zasypiania - zastępuje pieluszkę,
- przyjemnie grzechocze podczas poruszania,
- posiada szeleszczące elementy,
- miękka i bezpieczna dla dziecka,
- posiada satynowe wstążeczki do skubania,
- elastyczny gryzak przydatny podczas ząbkowania,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- różne wzory tkanin skupiające uwagę dziecka oraz interesujące szczegóły np. haftowane oczy,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia. 
Wielkość pluszowej zabawki (bez uchwytów): ok. 30cm 
Numer katalogowy: 80229
Zabawki - Numer handlowy: 88230/4

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Kocyk chmurka 80229?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Kocyk chmurka 80229 możesz kupić za 31.90 zł. Cena Balibazoo Kocyk chmurka 80229 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 31.90 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Kocyk chmurka 80229?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Kocyk chmurka 80229 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Kocyk chmurka 80229 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Kocyk chmurka 80229?
Milutka przytulanka - kocyk chmurka ukoi i zabawi, a także rozwinie zdolności motoryczne oraz koordynację wzrokowo-ruchową dziecka. To idealny pierwszy przyjaciel w ciągu dnia i nocy. Zabawka została wykonana z materiałów najwyższej jakości, miłych w dotyku, świetnych do przytulenia podczas zasypiania. Podczas aktywności maluch odkryje: grzechotkę w chmurce, elastyczny gryzak, szeleszczące słoneczko, satynowe wstążki, różne struktury materiałów, piękne barwy i ciekawe wzory.
Zabawki - Numer handlowy: 88230/4Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator