Zawieszka do wózka małpki LC27177 - Opis produktu

Zawieszka do wózka małpki to jedna z najbardziej przydatnych dla malucha zabawek. Ten łańcuszek składa się z kolorowych kółeczek połączonych razem z 3 wesołymi małpkami. Zwierzątka można obracać dookoła, a także rozłączyć je i bawić się oddzielnie poszczególnymi elementami zawieszki. Małpki wykonane są z wysokiej jakości plastiku z wstawkami materiałowymi o różnorodnych strukturach i kontrastujących barwach i wzorach. Postaci podczas ruchu grzechoczą, dwie z nich mają sprężynujące nóżki, a jedna wydaje terkoczący dźwięk po pociągnięciu za nóżkę. Mają również aktywizujące elementy np. kolorowe włoski wykonane z atłasowych tasiemek, filcowe uszka, stopy z materiałów gładkich i pluszowych.
Zabawkę łatwo zamontować dzięki użyciu rzepów, które owijamy o dowolny element. Długość łańcuszka bez rzepów to ok. 30cm. Mocujące rzepy mają po ok.10cm każdy.

Funkcje zawieszki:
- łatwa w montażu dzięki rzepom,
- obrotowe małpki zabawnie grzechoczą podczas ruchu,
- pociągnij za nóżkę środkowej małpki, a usłyszysz zabawny terkoczacy dźwięk,
- kontrastowe kolory i interesujące wzory, sympatyczne postaci zwierzątek,
- różne tekstury i ciekawe elementy oraz materiały,
- można rozłączyć poszczególne elementy łańcuszka i bawić się poszczególnymi zabawkami oddzielnie.

Firma Lamaze w oparciu o filozofię zdrowego rodzicielstwa stworzyła kompleksowy system miękkich zabawek. Najważniejsze dla rodziców, to zapewnienie dzieciom zdrowia, szczęścia i bezpieczeństwa. Zabawki zostały zaprojektowane we współpracy z ekspertami ds. rozwoju dzieci. Mają one za zadanie angażować dziecko w odkrywanie świata, jednocześnie dając dużo radości, a rodzicom zapewnić chwile spokoju. Kolorowe zapisy informują o przeznaczeniu zabawki w zależności od wieku dziecka i jego umiejętności rozwojowych. Co najważniejsze, wszystkie produkty Lamaze spełniają lub przekraczają wymogi określone w przepisach tak, aby jak najlepiej zapewnić bezpieczeństwo dziecku. Zabawki te mogą towarzyszyć dziecku już od pierwszego dnia narodzin aż do wczesnych lat przedszkolnych pokazując dziecku ciekawą ścieżkę zabawy, stymulując ich rozwój i ucząc je nowych umiejętności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary opakowania: 32x21,5x7,5cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.
Numer katalogowy: LC27177

Zabawki - Numer handlowy: 87070

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator