Magiczna sowa 42447 - Opis produktu

Magiczna sowa to muzyczno-świetlna zabawka, która wyczaruje dla dziecka cudowne melodie i zabawne odgłosy. Jeśli sówka ma zamknięte oczka i złożone skrzydełka to śpi. Ale wystarczy, że naciśniesz na jej dzióbek, a otworzy oczy, rozłoży skrzydła, zaświeci się jej brzuszek oraz usłyszysz wesołe dźwięki i zabawne odgłosy sowie. Można złożyć jej jedno skrzydło lub oba naraz, wciskając je z powrotem do złożonej pozycji. Dodatkową atrakcją są nóżki, które wydają terkoczący dźwiek przy obracaniu.

Funkcje produktu:
- światło,
- dźwięk,
- terkoczące nóżki,
- rozkładane skrzydła,
- zachęca do zabawy z udziałem rodziców, kształtując zdolności motoryczne dziecka,
- wpływa na rozwój wyobraźni.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca życia. 
Produkt wymaga  baterii typu AAA. W załączeniu baterie testowe. 
Wymiary opakowania: ok. 15,5x16x9cm 
Wysokość zabawki: ok.13cm
Numer katalogowy: DD42447
Zabawki - Numer handlowy: 50124/1

 

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator