Fikający robot 45307 - Opis produktu

Fikający robot to jeżdżący roller z dźwiękami, który porusza się na świecących obręczach, zachęcając dzieci do aktywności. Naciśnij zielony przycisk na górze robota, aby rozpocząć zabawę. Oczy zabłysną niebieskim kolorem, a kółka zielonymi światełkami. Robot zacznie się toczyć, jednocześnie zachęcając dziecko do pogoni za sobą. Uciekając zabawka wygrywa wesołe melodie oraz wydaje zabawne dźwięki oraz krótkie okrzyki. Maluch może się z nim ścigać lub złapać, a następnie rozpocząć zabawę od nowa. Żadne dziecko nie pozostanie obojętne! Obręcze można ustawić w różny sposób, zmieniając tym samym sposób jazdy robota. Kiedy zabawka napotka na przeszkodę, wycofa się, aby zmienić kierunek jazdy.

Funkcje produktu:
- skupia uwagę dziecka poprzez muzykę, dźwięki i światło,
- pobudza wyobraźnię,
- zachęca do ćwiczeń ruchowych, wzmacniając mięśnie - idealna zabawka dla raczkujących dzieci,
- wspiera rozwój umiejętności motorycznych,
- pomaga w zrozumieniu zależności przyczynowo-skutkowych,
- wygodna do chwytania, 
- łatwe czyszczenie, wystarczy przetrzeć wiglotną ściereczką (nie zanurzać w wodzie),
- zastosowano wysokiej jakości, wytrzymałe tworzywo sztuczne.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca życia. 
Produkt wymaga 3 baterii typu AAA. W załączeniu baterie testowe. 
Wymiary opakowania: ok. 23x19x17cm 
Wysokość zabawki: ok.19x15cm
Numer katalogowy: DD45307
Zabawki - Numer handlowy: 50131

 

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Fikający robot 45307?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Fikający robot 45307 możesz kupić za 69.90 zł. Cena Fikający robot 45307 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 69.90 zł.

Ile kosztuje przesyłka Fikający robot 45307?
Najniższy koszt przesyłki dla Fikający robot 45307 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Fikający robot 45307 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Fikający robot 45307?
Fikający robot to jeżdżący roller z dźwiękami, który porusza się na świecących obręczach, zachęcając dzieci do aktywności. Zachęca poprzez ruch, muzykę, dźwięki i światło do ćwiczeń ruchowych, wzmacniając mięśnie.
Leżaczki - Numer handlowy: 50131Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator