Light Ekspedycja dinozaurów DD2188 OU - Opis produktu

Ekspedycja Dinozaurów w moim domu to niesamowite oświetlenie z efektami dźwiękowymi, które sprawi, że ściany w pokoju ożyją. Naklej naklejkę, przymocuj projektor i zobacz realistycznie wyglądającego dinozaura! Stwórz obraz jakiego dotąd nie widziałeś w swoim pokoju. Udekoruj ścianę naklejkami z wizerunkiem dinozaura i nie tylko, zamocuj pod nimi specjalny aktywator światła i włącz go. Zobaczysz jak ten prehistoryczny zwierz zmienia się w realistyczną postać. Aktywator uruchamia także dźwięki charakterystyczne dla dinozaurów oraz efekt świetlny: przyciemnianie i rozjaśnianie. Efekt świetlny rozprasza się na ok. 2 metry kwadratowe. Zestaw Ekspedycja Dinozaurów to wspaniała przygoda dla maluchów, a duży rozmiar naklejki z podobizną dinozaura (60 cm wysokości) uczyni ją jeszcze bardziej ekcytującą. Naklejki są wielokrotnego użytku. Aktywator posiada automatyczny wyłącznik.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci 5 lat.
Produkt wymaga 3 baterii typu AA (w załączeniu baterie testowe).
Wymiary opakowania: ok. 40,5x25x7,5cm, wysokość dinozaura ok.60cm,
Numer katalogowy: DD2188
Zabawki - Numer handlowy: 55001/15

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Light Ekspedycja dinozaurów DD2188 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Light Ekspedycja dinozaurów DD2188 OU możesz kupić za 34.00 zł. Cena Light Ekspedycja dinozaurów DD2188 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 34.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Light Ekspedycja dinozaurów DD2188 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Light Ekspedycja dinozaurów DD2188 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Light Ekspedycja dinozaurów DD2188 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Light Ekspedycja dinozaurów DD2188 OU?
Ekspedycja Dinozaurów w moim domu to niesamowite oświetlenie z efektami dźwiękowymi, które sprawi, że ściany w pokoju ożyją. Naklej naklejkę, przymocuj projektor i zobacz realistycznie wyglądającego dinozaura!
Zabawki - Numer handlowy: 55001/15Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator