Gra Szalone gałki lodów 71222 - Opis produktu

Szalone gałki lodów to gra zręcznościowa. Uwielbiasz lody? My też! Czy twoja zręczność jest lepsza niż innych? - przekonaj się, podejmując wyzwanie Szalonych gałek! Uczestnicy zabawy mają za zadanie zbudować wspólnie lodową wieżę, umieszczając kolejno gałki na rożku, jedną na drugiej. Ale uwaga! Uśmiechnięty rożek trzęsie się, utrudniając wykonanie tej czynności! Gracz, którego ruch przewróci wieżę, odpada z gry, a pozostali kontynuują zabawę, do momentu, aż w grze pozostanie tylko jedna osoba, która zostaje zwycięzcą! Można skorzystać ze specjalnej podstawki na rożek i wtedy gra jest łatwiejsza, ale można również podawać sobie rożek z ręki do ręki i dopiero ostrożnie nakładać kolejną gałkę lodów - ta wersja gry jest naprawdę trudna! Gra przeznaczona dla 2-4 graczy powyżej 4 roku życia, ale może bawić się także tylko jedna osoba, samodzielnie ćwicząc zręczność i umiejętność nakładania lodowych gałek. Czas rozgrywki ok. 15 minut.

Cechy zabawki:
- zabawa polega na zbudowaniu jak najwyższej lodowej wieży, tak, aby gałki nie spadły; gracze układają gałki na rożku jedna na drugą, za pomocą łyżki do lodów; uwaga, rożek wibruje, utrudniając wykonanie zadania,
- gra dla 2-4 graczy, można zagrać też samodzielnie,
- w zestawie: 12 x szalona gałka, 1 x trzęsący się rożek, 2 x gałka bazowa, 1 x podstawka, 1 x łyżka do lodów,
- rozwija motorykę i koordynację wzrokowo-ruchową,
- zwiększa sprawność manualną i zapoznaje z zależnościami przyczynowo-skutkowymi,
- poprawia zdolność koncentracji i skupienia na wykonywanej czynności.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 4 roku życia. 
Produkt wymaga 2 baterii typu AAA (nie załączono)
Wymiary opakowania: ok. 19x26,5x10cm
Numer katalogowy: DD71222
Zabawki - Numer handlowy: 50155

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gra Szalone gałki lodów 71222?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gra Szalone gałki lodów 71222 możesz kupić za 85.00 zł. Cena Gra Szalone gałki lodów 71222 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 85.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gra Szalone gałki lodów 71222?
Najniższy koszt przesyłki dla Gra Szalone gałki lodów 71222 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gra Szalone gałki lodów 71222 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gra Szalone gałki lodów 71222?
Szalone gałki lodów to gra zręcznościowa. Uwielbiasz lody? My też! Czy twoja zręczność jest lepsza niż innych? - przekonaj się, podejmując wyzwanie Szalonych gałek! Uczestnicy zabawy mają za zadanie zbudować wspólnie lodową wieżę, umieszczając kolejno gałki na rożku, jedną na drugiej. Nie jest to proste, bo rożek zabawnie się porusza i wibruje utrudniając wykonanie zadania.
Zabawki - Numer handlowy: 50155Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator