Mata Joga DD67311 - Opis produktu

Mata Joga to zabawka, dzięki której Twoje dziecko odkryje części ciała i nauczy się podstawowych pozycji jogi, świetnie się przy tym bawiąc! Muzyczny utwór i polecenia są wykonywane w j. polskim. Idealny prezent, zachęcający do aktywności fizycznej dla dziecka, już od 24 miesiąca życia.
Mata posiada 3 tryby zabawy:
Tryb 1 – odkrywanie części ciała. Po uruchomieniu maty maluch pozna wesołego robota. Zabawny głos poprosi dziecko o naciśnięcie odpowiedniego obszaru na macie, stanowiącego odpowiednik części ciała. Maluch naciskając właściwie na wybrane miejsce na macie, bawiąc się, jednocześnie uczy się rozpoznawania poszczególnych części ciała i ich wskazywania na robociku namalowanym na macie.
Tryb 2 – wyzwanie. To już trudniejsza zabawa polegająca na przyciskaniu kombinacji punktów zgodnie z poleceniem robota. Podczas gry maluch wykona z pewnością klika niezwykłych wygibasów, w tym samym czasie ćwicząc prostą gimnastykę oraz wyrabiając gibkość i dokładność.
Tryb 3 – joga. Podczas tej zabawy dziecko pozna podstawy jogi. Trzeba uważnie słuchać poleceń, aby wykonać odpowiednią pozycję jogi. Rozłóż swoją matę obok i ćwicz razem z dzieckiem wykonując polecenia robocika.
 
Zabawie towarzyszy skoczna i zachęcająca melodycznie do ruchu piosenka o częściach ciała oraz głos Kasi Cichopek.
Aktywna mata interaktywna to nie tylko doskonała zabawa, ale także ćwiczenie koordynacji wzrokowo-ruchowej, kojarzenia faktów oraz małej i dużej motoryki. Zabawka wpływa także pozytywnie na zmysły - słuchu i dotyku. Spód maty pokryty został powłoką antypoślizgową dla pełnego bezpieczeństwa, a jej duży rozmiar (80x70cm) gwarantuje wygodę. 
 
Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 2 roku życia.
Produkt wymaga 3 baterii typu AAA. W załączeniu baterie testowe.
Wymiary opakowania: ok. 63x37x9cm
Numer katalogowy: DD67311
Zabawki - Numer handlowy: 88178

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Mata Joga DD67311?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Mata Joga DD67311 możesz kupić za 129.00 zł. Cena Mata Joga DD67311 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 129.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Mata Joga DD67311?
Najniższy koszt przesyłki dla Mata Joga DD67311 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Mata Joga DD67311 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Mata Joga DD67311?
Aktywna mata interaktywna, dzięki której Twoje dziecko odkryje części ciała i nauczy się podstawowych pozycji jogi, świetnie się przy tym bawiąc! Ma 3 tryby zabawy, piosenka i polecenia w .polskim. Mata Joga to nie tylko doskonała zabawa, ale także ćwiczenie koordynacji wzrokowo-ruchowej, kojarzenia faktów oraz małej i dużej motoryki.
Zabawki - Numer handlowy: 88178Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator