Gra Złodziej diamentów 72724 - Opis produktu

Gang Olsena, czy prawdziwa szajka nieuchwytnych złodziei? Złodziej diamentów to gra, w której liczy się praca zespołowa, zręczność i spryt. Głęboko, w tajemnym skarbcu ukryty jest drogocenny diament. Pokonajcie zabezpieczenia: wyłącz kamery, zakryj pułapkę, otwórz właz i odetnij zasilanie, podnieś diament, zabierz skarb i ucieknijcie wszyscy przed przyjazdem strażników! Każdy z uczestników ma jeden sznureczek do sterowania figurką złodzieja. Aby wykonać misję, musicie wykazać się sprytem i zręcznością, ale przede wszystkim zgraniem działania, gdyż w tej zabawie liczy się praca zespołowa. Zdobądźcie diament i wygrajcie tę grę! Akcja będzie tak szybka, jak w filmie - musicie wspólnie wykonywać przemyślane ruchy, aby osiągnąć cel. Kiedy alarm się uruchomi rozpocznie się wyścig z czasem... czy zdążycie uciec przed przyjazdem policji? Zapowiada się emocjonująca rozgrywka! Kto zwycięży? Szajka złodziejaszków, czy strażnicy?
Gra przeznaczona dla 2 do 4 osób powyżej 6 roku życia. Zabawka nie wymaga użycia baterii. Czas rozgrywki ok. 15 minut.

Cechy zabawki:
- gra zręcznościowa, w której należy, pracując zespołowo, zjechać do skarbca, rozbroić wszystkie pułapki i uciec z diamentem,
- propozycja dla 2 do 4 graczy,
- gra opisana dla osób od 6 roku życia, wg naszej opinii dla starszych dzieci: wymaga skupienia i koncentracji,
- towarzyska rozrywka rozwijająca logiczne myślenie, sprawność manualną i koordynację wzrokowo-ruchową.

Zawartość opakowania:
- platforma do gry,
- 4x ramię do platformy,
- figurka złodzieja ze sznurkami,
- 4x uchwyt pierścieniowy,
- 4x kamera,
- dysk pułapki,
- pokrywa pułapki,
- diament,
- postument,
- tarcza misji,
- garaż,
- samochód do ucieczki,
- pojazd strażników,
- naklejka na pojazd strażników,
- instrukcja.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 6 roku życia. 
Produkt nie wymaga baterii.
Wymiary opakowania: ok. 26,5x26,5x9cm
Numer katalogowy: DD72724
Zabawki - Numer handlowy: 50156

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gra Złodziej diamentów 72724?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gra Złodziej diamentów 72724 możesz kupić za 89.00 zł. Cena Gra Złodziej diamentów 72724 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 89.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gra Złodziej diamentów 72724?
Najniższy koszt przesyłki dla Gra Złodziej diamentów 72724 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gra Złodziej diamentów 72724 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gra Złodziej diamentów 72724?
Gang Olsena, czy prawdziwa szajka nieuchwytnych złodziei? Złodziej diamentów to gra, w której liczy się praca zespołowa, zręczność i spryt. Głęboko, w tajemnym skarbcu ukryty jest drogocenny diament. Pokonajcie pułapki, zabierzcie skarb i ucieknijcie przed przyjazdem strażników!
Zabawki - Numer handlowy: 50156Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator