PRAWDA czy FAŁSZ? gra interaktywna DD60600 - Opis produktu

Poznaj innowacyjną i interaktywną grę: Prawda czy Fałsz? Gra zawiera odpowiedzi na ponad 1000 pytań z różnych dziedzin, a została skonstruowana tak, aby zarówno dzieci, nastolatkowie, jak i osoby dorosłe mogły spędzać razem czas, doskonale się bawiąc i ucząc.
To jedna z niewielu gier, którą można obsługiwać intuicyjnie. Już po wyjęciu z opakowania, nawet bez czytania instrukcji, będzie wiadomo jak w nią zagrać! Nie trzeba uczyć się skomplikowanych zasad i tłumaczyć maluchom obsługi, ponieważ Mistrz Ceremonii, czyli głos z zabawki, powie co należy zrobić.
Gra jest genialnym uzupełnieniem spotkań towarzyskich. Niewątpliwym plusem gry jest gimnastyka umysłu gracza, gdyż poszerza on swoją wiedzę i trenuje pamięć.Ponadto zabawa z grą Prawda czy Fałsz wpływa na budowanie i utrzymanie ciepłych relacji rodzinnych i towarzyskich, a także na pogłębianie wiedzy.
UWAGA! Niektóre z ciekawostek mogą powodować napady śmiechu, więc rewelacyjna zabawa gwarantowana!

Obsługa gry:
Gra przeznaczona jest dla 2-5 graczy.
Zabawka będzie mówiła szalone zdania, a zadaniem graczy jest odgadnięcie czy są one prawdziwe czy fałszywe.
Gracz wybiera swój kolor, aby odpowiedzieć.
Następnie, jeżeli według niego zdanie jest prawdziwe, naciska ZIELONY przycisk, jeżeli jest fałszywe naciska CZERWONY. Ale trzeba się spieszyć, bo jest tylko kilka sekund na odpowiedź.

Zasady gry:
- Jedna gra trwa około 20 minut.
- Każdy gracz zaczyna grę z pulą 20 punktów.
- Jeżeli gracz odpowie prawidłowo zdobywa 1 punkt, jeżeli odpowie źle, traci 2 punkty.
- Gracz z największą liczbą punktów wygrywa.
- Są 3 rundy, w pierwszej rundzie to Mistrz Ceremonii wybiera kto będzie odpowiadał, w drugiej - odpowiada osoba, która pierwsza naciśnie swój przycisk, zaś w trzeciej - możesz zmusić przeciwnika do odpowiedzi, naciskając jego przycisk. Tu liczy się spryt i refleks! Zawsze też możesz trafić na zaskakujący zwrot akcji i niezwykłą niespodziankę.

Zabawka ma wpływ na:
- wspomaganie koncentracji,
- rozwijanie wyobraźni,
- ćwiczenie pamięci.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.
 
Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 8 roku życia.
Produkt wymaga 3 baterii typu AA (R6). W załączeniu baterie testowe.
Wymiary opakowania: ok. 27x27x6,5cm
Numer katalogowy: DD60600
Zabawki - Numer handlowy: 88067

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje PRAWDA czy FAŁSZ? gra interaktywna DD60600?
Aktualnie w najniższej cenie produkt PRAWDA czy FAŁSZ? gra interaktywna DD60600 możesz kupić za 119.00 zł. Cena PRAWDA czy FAŁSZ? gra interaktywna DD60600 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 119.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka PRAWDA czy FAŁSZ? gra interaktywna DD60600?
Najniższy koszt przesyłki dla PRAWDA czy FAŁSZ? gra interaktywna DD60600 wynosi 0,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt PRAWDA czy FAŁSZ? gra interaktywna DD60600 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać PRAWDA czy FAŁSZ? gra interaktywna DD60600?
Poznaj innowacyjną i interaktywną grę: Prawda czy Fałsz? Gra zawiera odpowiedzi na ponad 1000 szalonych pytań z różnych dziedzin, a została skonstruowana tak, aby zarówno dzieci dorośli mogli spędzać razem czas, doskonale się bawiąc i dowiadując ciekawych rzeczy.
Zabawki - Numer handlowy: 88067Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator