Piąteczka gra interaktywna DD10264 OU - Opis produktu

Piąteczka to gra towarzyska dla całej rodziny, w której liczy się spryt i refleks. Zadaniem graczy jest odpowiadać na pytania umieszczone kartach przed upływem czasu i zgromadzić jak najwięcej punktów. Są 2 rodzaje pytań: łatwiejsze i trudniejsze, umieszczonych na 160 kartach. Pamiętajcie, że łapkę niełatwo jest złapać, a na udzielenie odpowiedzi macie tylko 10 sekund
Chcecie zagrać? Wybierz kartę... Weź głęboki oddech... i wymień ... 5 rodzajów makaronu. Bądź najszybszy! Cannelloni ... Spagetti... Skoncentruj się! Czas minął! Nie ma łatwych pytań, gdy liczy się czas! Bez paniki! Baw się dobrze i przybij Piąteczkę!
Piąteczka! Łatwe pytania... Niełatwe odpowiedzi.
Jeśli pozostali gracze stwierdzą, że odpowiedzi były prawidłowe, gracz może zabrać kartę. Ale jeśli gracz nie zdąży udzielić odpowiedzi przed upływem czasu, traci 1 kolejkę w przypadku karty łatwej lub 2 kolejki w przypadku karty trudnej. Następne pytania czytają gracze zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Jednak żeby nie było tak łatwo, wśród kart kryją się też karty specjalne, po wyciągnięciu których gracz musi wymyślić własne pytanie. Na koniec rozgrywki, kiedy wszystkie karty zostaną już odczytane gracze zliczają swoje punkty zgodnie z instrukcją. Ten kto zgromadzi ich najwięcej, wygrywa. Czas gry ok. 15 minut.
Gra przeznaczona jest dla 2-10 graczy od 6 roku życia.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla graczy od 6 roku życia.
Produkt wymaga 3 baterii typu AAA (nie załączono).
Wymiary opakowania: ok. 26,5x26,5x4,5cm
Numer katalogowy: DD10264


Zabawki - Numer handlowy: 88166

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Piąteczka gra interaktywna DD10264 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Piąteczka gra interaktywna DD10264 OU możesz kupić za 35.50 zł. Cena Piąteczka gra interaktywna DD10264 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 35.50 zł.

Ile kosztuje przesyłka Piąteczka gra interaktywna DD10264 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Piąteczka gra interaktywna DD10264 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Piąteczka gra interaktywna DD10264 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Piąteczka gra interaktywna DD10264 OU?
Piąteczka to gra dla całej rodziny, w której liczy się spryt i refleks. Zadaniem graczy jest odpowiadać na pytania umieszczone na kartach przed upływem czasu i zgromadzić jak najwięcej punktów.
Zabawki - Numer handlowy: 88166Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator